Elektrēnu klubs Kontinentālo kausu sāk bez gūtiem vārtiem

Elektrēnu "Energija", Hokejazinas.com

Elektrēnu "Energija" | FOTO: HC Energija

Kontinentālā kausa izcīņas 2. kārtas D grupā šodien Rumānijas pilsētā Brašovā tika aizvadīta pirmā spēle starp Ungārijas komandu Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club” un Lietuvas klubu Elektrēnu “Energija”.

Uzvaru ar rezultātu 6:0 izcīnīja Budapeštas komanda.

Jau pirmā perioda pirmajās sešās minūtēs Budapeštas komanda guva trīs vārtus, bet trešdaļas atlikušajā laikā vel divus, panākot 5:0.

Otrajā periodā tika gūti vieni vārti, kad 12. minūtē Budapeštas komanda panāca 6:0, bet trešajā trešdaļā neviena no komandām netika pie precīza metiena.

Uzvarētāju rindās ar vieniem gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Adams Breidijs.

Dienas otrajā spēlē savā starpā tiksies laukuma saimnieki Brašovas “Corona” no Rumānijas un “Mogo/RSU” hokejisti. Spēles sākums pulksten 18. 30 pēc Latvijas laika.