Divu dinamiešu pārstāvētā Somijas izlase svin uzvaru Pirmā kanāla kausā

Maskavā noslēgusies Pirmā kanāla kausa izcīņa.

Turnīrā uzvaru svinēja divu Rīgas “Dinamo” uzbrucēju – Jeres Karjalainena un Petera Tīvolas – pārstāvētā Somijas izlase, kas izšķirošajā spēlē pārspēja mājinieci Krievijas izlasi ar 3:2 papildlaikā.

Mača rezultātu atklāja somi pirmajā trešdaļā. Otrajā periodā Artjoms Minuļins izlīdzināja rezultātu. Trešajā periodā abu komandu spēlētāji guva pa vārtiem un overtaimā Krievija nomainīja vārtsargu pret ceturto laukuma spēlētāju un soms Sakari Maninens izskrēja pret tukšiem vārtiem, bet tika klupināts un vārtu guvums tika ieskaitīts.

Citā mačā Zviedrija ar 3:2 pārspēja Čehiju.

Turnīra kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Somijas izlase, 2. vietu Krievija, trešie palika Kanāda, ceturtā vieta Zviedrijai un noslēdza piecinieku Čehija. Krievija vienīgā turnīrā aizvadīja četras spēles, sakrājot 7 punktus, kas ir vairāk par citām, savukārt Somija ieguva 100% no iespējamiem punktiem, iegūstot 1. vietu.