Divas Zviedrijas komandas apstiprinātas dalībai Čempionu līgā

Čempionu hokeja līga turpina atklāt komandas, kas piedalīsies 2024./25. gada sezonā.

Nākamsezon dalībai čempionātā apstiprinātas divas komandas no Zviedrijas – Vekšes “Lakers” un Kārlstadas “Farjestad BK”.

Abas vienības ikdienā spēlē Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Šobrīd jau zināmas 13 komandas nākamajai sezonai. Bez Zviedrijas vienībām turnīrā piedalīsies Ženēvas “Servette”Cīrihes “Lions”Frīburgas “Gotteron” (visas – Šveice), Tamperes “Tappara”, Tamperes “Ilves” (abas – Somija), Klāgenfurtes “Athletic Sports Club”“Fehervar AV19” (abas – IceHL), Pardubices “Dynamo”Prāgas “Sparta” (abas – Čehija), Berlīnes “Eisbaren”Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” (abas – Vācija).

“Lakers” iepriekš startējusi Čempionu līgā septiņas reizes. Labāko rezultātu vienība sasniedza 2017./18. gada sezonā, kad iekļuva finālā.

Tikmēr “Farjestad BK” turnīrā piedalījusies sešas reizes, ne reizi nespējot pārvarēt ceturtdaļfinālu.

Šosezon SHL “Farjestad BK” regulārajā sezonā ieņēma 1. vietu ar 104 punktiem 52 spēlēs, taču “Lakers” ierindojās pozīciju zemāk ar 99 punktiem 52 mačos.

Portāls “Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka par 2023./24. gada sezonas čempioniem kļuva Šveices komanda Ženēvas “Servette”, finālā apspēlējot Zviedrijas vienību Šellefteo “AIK”, kuru pārstāv latvietis Mārtiņš Dzierkals.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Champions Hockey League