Cibuļskim divi punkti zaudējumā, Bičevskis lielisks iemetienos (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Oskars Cibuļskis šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Kladno “Rytiri” zaudējumā.

Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā “Rytiri” mājās ar 3:6 (3:2, 0:1, 0:3) piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield”.

Pieredzējušais Cibuļskis asistēja komandas otrajos un trešajos gūtajos vārtus. Latvijas izlases aizsargs abus punktus nopelnīja skaitliskajā vairākumā. Šosezon 29 mačos viņa rēķinā ir seši (0+6) punkti.

Cibuļskis nospēlēja 18 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Sotnieks uz ledus pavadīja 20 minūtes un 57 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, izpildot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) atzina Pardubices ‘”Dynamo” pārākumu.

Bičevskis nospēlēja 12 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā uzvarēja sešos no desmit (60%) iemetienu.

Savukārt Liberecas “Bili Tygri”, spēlējot bez aizsarga Uvja Balinska, savā laukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica Brno ”Kometa”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga