Divām “Lakers” komandām uzvaras Čempionu līgā

Šovakar Čempionu hokeja līgā norisinājās seši 1/8 fināla mači.

Jau ziņojām, ka Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ieguva tehnisko uzvaru, kā arī par Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” un Riharda Bukarta “EHC Biel-Bienne” sniegumiem.

Citos mačos uzvaras izcīnīja Vekšes “Lakers” un Rapersvīlas “Jona Lakers”.

Zviedrijas komanda Vekšes “Lakers” ar 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Vācijas vienību “ERC Ingolstadt”.

Pirmajā periodā vācietis Tobiass Rīders izvirzīja “Lakers” vadībā. Vēlāk Gabriels Karlsons dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Daniels Pjeta vienus vārtus atguva, taču vēlāk Viktors Šternborgs un Dilans Maklaflins panāca 4:1.

“ERC Ingolstadt” vārtsargs Devins Viljams tika galā ar 23 no 27 metieniem. Tikmēr Vekšes komandas vārtsargs Ādams Omans atvairīja 30 no 31 metiena.

Šveices vienība Rapersvīlas “Jona Lakers” ar 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) uzveica Vācijas komandu Manheimas “Adler”.

Pirmā perioda sākumā Džordans Šrēders izvirzīja “Jona Lakers” vadībā. Piecas minūtes vēlāk Lindens Vejs izlīdzināja rezultātu. Līdz pirmā perioda beigām Džans Marko Veters atgrieza Rapersvīlas komandai vadību. Trešajā periodā Šrēders un Martins Frks pielika mačam punktu.

“Jona Lakers” vārtsargs Melvins Nīfelers atvairīja 19 no 20 metieniem, taču “Adler” vārtus sargājošais Fēlikss Brikmans tika galā ar 16 no 20 metieniem.

Visbeidzot, Somijas komanda Raumas “Lukko” nospēlēja neizšķirti 2:2 (2:0, 0:1, 0:1) ar Austrijas komandu Insbrukas “Tiroler Wasserkraft”.

Spēles 12. minūtē Breidens Burks atklāja rezultātu, izvirzot “Lukko” vadībā. Sešas minūtes vēlāk Sebastians Repo dubultoja pārsvaru. Otrās trešdaļas beigās un trešā perioda vidū Breidijs Šovs guva divus vārtus un panāca neizšķirtu.

Insbrukas komandas vārtsargs Evans Buitenhuiss tika galā ar 19 metieniem no 21. Tikmēr “Lukko” vārtsargs Daniels Lebedefs atvairīja 15 no 17 raidījumiem.

Sērijā tiks aizvadītas divas spēles, kurās uzvarētājs tiks noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita.

Nākamo maču komandas aizvadīs 21. novembrī.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Čempionu hokeja līga