Čempionu līgas astotdaļfināls pietuvojas beigām ar diviem neizšķirtiem un 7:2

Šovakar Čempionu hokeja līgā norisinājās seši 1/8 fināla mači.

Jau ziņojām, ka Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” un Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” iekļuva nākamajā kārtā, taču Riharda Bukarta “EHC Biel-Bienne” zaudēja un izstājās no turnīra.

Vācijas vienība “ERC Ingolstadt” viesos nospēlēja neizsķirti ar Zviedrijas komandu Vekšes “Lakers”. Mačs noslēdzās ar rezultātu 3:3 (1:2, 0:0, 2:1).

Kopējais rezultāts sērijā 7:4 “Lakers” labā un komanda iekļūst ceturtdaļfinālā.

“Lakers” komandā pa vārtiem guva Dilans Maklaflins, Kalle Kosila un Ludvigs Nilsons. Tikmēr “ERC Ingolstad” vārtus guva Metjū Boldijs, Filips Kraušs un Maurijs Edvards.

Vācijas komandas vārtus sargāja Devins Viljams, atvairot 17 no 19 metieniem. Tikmēr Vekšes komandas vārtsargs Ādams Omans tika galā ar 24 no 27 metieniem.

“Lakers” nākamajā kārtā spēlēs pret Ženēvas “Servette” – Minhenes “Red Bull” sērijas uzvarētāju.

Citā mačā Šveices vienība Rapersvīlas “Jona Lakers” viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) uzveica Vācijas komandu Manheimas “Adler”.

“Jona Lakers” sērijā uzvarēja ar 7:2 un iekļuva 1/4 finālā.

Pirmajā periodā Žans-Marko Veters atklāja rezultātu. Otrā perioda vidū Džordans Šrēders dubultoja Rapersvīlas komandas pārsvaru. Trešā perioda sākumā Matiass Plahta samazināja rezultāta starpību, taču divas minūtes līdz finālsirēnai Niko Duners ieraidīja ripu tukšos “Adler” vārtos.

“Adler” vārtsargs Arno Tjefenss tika galā ar 26 no 28 metieniem. “Jona Lakers” vārtus sargājošais Melvins Nīfellers atvairīja 34 no 35 metieniem.

Rapersvīlas komanda nākamajā kārtā cīnīsies pret Roberta Bukarta pārstāvēto Vitkovices “Ridera”. Pirmā spēle paredzēta Vitkovicē 5. decembrī, taču atbildes spēle notiks Rapersvīlā 12. decembrī.

Visbeidzot, Čehijas komanda Pardubices “Dynamo” mājās spēlēja neizšķirti ar Tamperes “Ilves” no Somijas. Spēle beidzās ar rezultātu 2:2 (0:1, 1:1, 1:0).

Sērijā uzvaru izcīnīja “Dynamo” ar kopējo rezultātu 5:3.

Astotajā minūtē Jona Ikonens, izvirzot “Ilves” vadībā. Otrās trešdaļas sākumā Martins Kauts panāca izlīdzinājumu. Taču trīs minūtes vēlāk Ēmeli Suomi atgrieza “Ilves” pārsvaru. Trešajā periodā neizšķirtu panāca Ādams Musils, atzīmējoties 3. minūtē.

Tamperes komandas vārtu drošība tika uzticēta Jonasam Gunarsonam, viņam tiekot galā ar 34 no 36 metieniem. “Dynamo” vārtsargs Romāns Vils atvairīja 18 metienus no 20.

Ceturtdaļfinālā “Dynamo” spēkosies ar sērijas Raumas “Lukko” – Insbrukas “Tiroler Wasserkraft” uzvarētāju.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Čempionu hokeja līga