Čehijas izlase sagrauj mājiniekus, Zviedrijai pirmā uzvara (VIDEO)

Šodien Somijas pilsētā Tamperē norisinājās otrā “Karjala Cup“ turnīra diena.

Čehijas izlase ar rezultātu 7:3 (3:1, 2:2, 2:0) sagrāva mājinieci Somiju.

Čehija iesāka aktīvi, līdz 13. minūtei panākot 3:0. Minūti vēlāk Niko Hūhtanens vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas sākumā Somija guva divus ātrus vārtus un atgrieza neizšķirtu uz tablo. Trešdaļas turpinājumā, pēc Dāvida Tomāšeka un Mateja Stranska vārtiem, Čehija izvirzījās vadībā.

Noslēdzošajā trešajā periodā Tomāšeks guva savus otros vārtus. 15. minūtē Radans Lencs ieraidīja ripu tukšos Somijas vārtos, uzstādot mača gala rezultātu.

Somijas izlases vārtus sargāja Rope Taponens, atvairot 20 no 26 metieniem. Čehijas vārtu drošība tik uzticēta Jakubam Malekam, tiekot galā ar 14 no 17 metieniem.

Otrajā spēlē Zviedrijas izlase uzveica Šveices hokejistus ar 4:3 (2:0, 1:1, 1:2).

Mača rezultāts tika atklāts 18. minūtē, kad Mario Kempe realizēja vairākumu. Nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Makss Frībergs dubultoja Zviedrijas pārsvaru.

Otrās trešdaļas sākumā Jespers Frodēns panāca 3:0, liekot Šveicei veikt vārtsarga maiņu. Divarpus minūtes līdz trešdaļas beigām, Kalvins Tīrkaufs guva pirmos Šveices vārtus spēlē.

Trešā perioda 7. minūtē Svens Andrigeto realizēja vairākumu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Nedaudz vēlāk Oskars Lindbergs guva zviedru ceturtos vārtus. Perioda turpinājumā šveicietis Tanners Rišārds spēja panākt 4:3, taču Šveicei pietrūka laiks, lai spētu panākt izlīdzinājumu.

Zviedrijas vārtus sargāja Karls Lindboms, atvairot 27 no 30 metieniem. Šveices vārtos spēli sākušais Sandro Ēšlimans tika galā vien ar deviņiem metieniem no 12, taču viņu nomainījušais Jorens van Potelbergs atvairīja 10 no 11 raidījumiem.

Rītdien, 12. novembrī, Zviedrija spēkosies ar Somiju, taču Šveice pret Čehiju.

Pēc aizvadītām divām spēlēm turnīra līdere ar sešiem punktiem ir Čehija, pēc tam ar trīs punktiem seko Somija un Zviedrija, taču tabulu noslēdz Šveice, kas vēl punktus nav izcīnījusi.