Bunča “Nitra” Kontinentālajā kausā apspēlē latviešu pārstāvēto Polijas komandu

IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas F grupas spēlē Polijas komanda Aušvicas “Unia”, kuru pārstāv Latvijas hokejisti Aleksandrs Jerofejevs un Kristaps Jākobsons, ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Slovākijas komandai “HK Nitra”, kuru pārstāv Filips Buncis.

Latvijas hokejisti pie punktiem netika.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, taču jau 2. perioda 5. minūtē Jozefs Balazs izvirzīja “Nitra” vadībā. Deviņas minūtes vēlāk Maiks Čihe panāca izlīdzinājumu. Uzvaru Slovākijas komandai atnesa Martins Bodaks mača izskaņā, gūstot vārtus sešas minūtes pirms beigu sirēnas.

Otrajā F grupas mačā Itālijas komanda “Asiago” ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva Ukrainas vienību “HK Kremenchuk”.

Pie vārtu guvumiem tika Lūks Monkada, Džiordano Finoro, Trojs Rutkovskis, Brīss Mislijs un Mišels Stevans.

Visas komandas aizvadīja pa trīs spēlēm. 1. vietu ar deviņiem punktiem ieņēma “Nitra”, 2. vietā ar sešiem punktiem palika “Asiago”. 3. vietu ar trīs punktiem nodrošināja “Unia”, taču “Kremenchuk” pie punktiem netiekot, palika 4. vietā.

Finālkārtā, kas norisināsies no 13. līdz 15. janvārim, vietu nodrošina katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas. No F grupas tālāk dodas Filipa Bunča “Nitra” un “Asiago”

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF