Bluks: Neizslēdzu iespēju, ka sezonas laikā papildināsim sastāvu

HK “Kurbads” galvenais treneris Toms Bluks pēc divām aizvadītām spēlēm Igaunijas “Coolbet” hokeja līgā sacīja, ka kluba mērķis jaunajā sezonā nemainās un uzsvars tiks likts uz gados jaunajiem hokejistiem.

“Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka “Kurbads” aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja divas uzvaras pār aizvadītās sezonas Igaunijas čempioniem Tartu “Valk 494”. Pirmajā spēlē “Kurbads” bija pārāks ar 6:3, bet dienu vēlāk izcīnīja graujošu uzvaru ar 12:3.

“Gaidījām, ka no pretinieku puses būs asa spēle. Rezultatīvā spēle atspoguļo mača gaitu, jo daudz nācās spēlēt gan vairākumā, gan mazākumā, taču tas mums nav nekas jauns. Mums ir nepieciešams uzlabot komandas spēli aizsardzībā, jo visi spēlētāji kopā ir atbildīgi par šo spēles elementu.

Vasarā komandu atstāja vairāki spēlētāji un klāt nāca daži pieredzējuši hokejisti, taču kluba mērķis un vīzija nemainās – mēs vēlamies dot iespēju sevi apliecināt gados jaunajiem spēlētājiem, lai viņi varētu šeit augt. Tajā pašā laikā neizslēdzu iespēju, ka sezonas laikā mēs veiksim izmaiņas sastāvā un to papildināsim,” pēc aizvadītām divām spēlēm sacīja “Kurbads” galvenais treneris Toms Bluks.

Nākamais mačs “Kurbads” hokejistiem paredzēts 15. oktobrī plkst. 19.15 mājās pret Kohtla – Jarves “Everest”.

Autors: hokejazinas.com Avots: HK Kurbads

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)