SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Bijušais “Dinamo” vārtsargs pievienojies Čehijas klubam

Čehijas Ekstralīgas komanda HK “Olomouc” parakstījusi līgumu līdz 30. novembrim ar bijušo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” vārtsargu Jakubu Sedlāčeku.

Ja Sedlāčeks sevi parādīs no labākās puses, līgumu būs iespējams pagarināt līdz sezonas beigām. Sedlāčeks pievienojies komandai, jo Slovākijas izlases vārtsargs Braņislavs Konrāds guvis savainojumu.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Tā kā Braņislavs Konrāds guvis savainojumu, izlēmām pastiprināt vārtsargu līniju ar pieredzējušu hokejistu, kurš labi pazīst vietējo apkārtni. Pagājušogad viņš mums daudz palīdzēja un mēs jau zinām, ko no viņa gaidīt,” pavēstīja kluba ģenerālmenedžeris Ēriks Firsts.

Sedlāčeks aizvadītajā sezonā “Olomouc” rindās aizvadīja astoņas spēles, atvairīja 91,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,43 ripas, bet 12 cīņās Brno “Kometa” vienībā 32 gadus vecais vārtsargs tika galā ar 92,1% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaida 2,45 vārtus.

Rīgā Sedlāčeks aizvadīja četras sezonas un 121 spēlē atvairīja 91,7% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaida 2,45 vārtus.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: HK "Olomouc"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)