Austrijai otrā neveiksme “Deutschland Cup”, dāņi pārspēj Slovākiju (VIDEO)

Vācijas pilsētā Landshūtē notiekošajā turnīrā “Deutschland Cup” šodien pie uzvarām tika Dānijas un Vācijas valstsvienības.

Slovākijas izlase ar rezultātu 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) piekāpās Dānijas izlasei.

Maču aktīvi iesāka Dānija, pirmajā periodā panākot 2:0, pateicoties Joakima Blikfelda un Kristiāna Veisa vārtiem.

Otrās trešdaļas sākumā Mikels Āgards trīskāršoja Dānijas pārsvaru. Otrajā trešdaļas pusē Slovākija atgriezās spēlē, kad Lukass Cingels realizēja skaitlisko vairākumu.

Trešajā periodā Anderss Kohs atgrieza dāņiem trīs vārtu pārsvaru, taču nedaudz vēlāk Slovāku hokejisti Olivers Okulārs un Milošs Romāns samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrajā spēlē mājiniece Vācija ar 5:3 (0:1, 1:1, 4:1) pārspēja Austriju.

Pirmā perioda vidū Bendžamins Baumgartners izvirzīja austriešus vadībā. Otrās trešdaļas 8. minūtē Baumgartners guva savus otros vārtus spēlē. Četras minūtes vēlāk vācietis Marks Mihaeliss vienus vārtus atguva.

Trešajā periodā Vācija dominēja, gūstot trīs bezatbildes vārtus mazāk nekā trīs minūšu laikā. Perioda 13. minūtē Baumgartners sasniedza Hat-trick. Trīs sekundes līdz finālsirēnai Daniels Pfāfenguds uzstādīja mača gala rezultātu.

Pēc aizvadītām divām spēlēm, ar sešiem punktiem līdere tabulā ir mājiniece Vācija, viņai ar trīs punktiem seko Slovākija un Dānija, taču tabulu noslēdz Austrijas izlase, kura punktus vēl nav guvusi.

Rītdien, 12. novembrī, turnīra noslēdzošajā dienā Dānija spēkosies ar Austriju, taču Vācija ar Slovākiju.