Augsburgas klubs nākamsezon tomēr paliks Vācijas hokeja līgā

Vācijas hokeja līgā (DEL) nākamajā sezonā tomēr spēlēs Augsburgas “Panther” vienība, kura šajā sezonā turnīrā palika pēdējā vietā, vēsta līga.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka “Panther” izkrita no DEL čempionāta. Augsburgas vienība ieņēma pēdējo, 14. vietu ar izcīnītiem 53 punktiem 52 spēlēs. Komanda izcīnīja 18 uzvaras.

Vakar noslēdzās Vācijas pēc spēka 2. līgas finālsērija, kurā Rēgensburgas “Eisbaren” sestajā spēlē ar 4:2 un visā sērijā ar 4-2 pārspēja vienu no līgas favorītiem Kaseles “Huskies”.

“Eisbaren” klubam vajadzētu pakāpties līgu augstāk, taču, lai spēlētu Vācijas spēcīgākajā čempionātā, klubam nav atbilstoša infrastruktūra un tas nevar izpildīt DEL prasības.

Nesen DEL paziņoja, ka koriģēs savstarpējo līgumu starp augstāko līgu un DEL 2, lai nākotnē vairākām komandām būtu iespēja iekļūt DEL čempionātā. Viena no prasībām ir halles ietilpība ar vismaz 4 500 vietām, taču vairākām spēcīgām DEL 2 vienībām nav tik lielu arēnu, lai gan tās ar savu apmeklētību pārspēj arī pa kādai no DEL komandām.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Deutsche Eishockey Liga

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)