Anglijas komanda paveic brīnumu Čempionu līgā, “Sparta” 20 minūtēs apgriež spēli

Šovakar tika aizvadītas sešas Čempionu hokeja līgas (CHL) spēles.

Jau ziņojām, ka Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos apspēlēja Somijas komandu Tamperes “Ilves”.

Anglijas komanda Šēfildas “Steelers” pārsteidzoši apspēlēja Zviedrijas vienību Vekšes “Lakers” ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā.

Šī kļuva par “Steelers” otro uzvaru vēsturē Čempionu līgas mačā.

Daniels Līvenss izvirzīja Šēfildas vienību vadībā jau spēles 69. sekundē. Otrās trešdaļas vidū Deniss Rasmusens panāca 1:1, bet jau pēc pusotras minūtes Daniels Kampīni atgrieza “Steelers” pārsvaru. Pašā trešā perioda sākumā Filips Ēriksons spēja izlīdzināt rezultātu. Papildlaikā Marks-Olivers Valerands atnesa šēfeldiešiem uzvaru.

“Steelers” vārtsargs Metjū Grīnfīlds atvairīja 21 metienu no 23, bet “Lakers” vārtu vīrs Emīls Larmi tika galā ar 24 no 27 metieniem.

Citā mačā Čehijas galvaspilsētas Prāgas komanda “Sparta” savā laukumā ar 5:2 (0:1, 1:1, 4:0) pārspēja viesus no Ungārijas – “Fehervar AV19”.

Spēles rezultātu 15. minūtē atklāja Anže Kuralts, izvirzot “Fehervar AV19” vadībā. Otrajā trešdaļā Kristofs Hrabīks panāca izlīdzinājumu, bet pēc īsa brīža Kuralts guva savus otros vārtus.

Trešā perioda ievadā prādzinieki guva divus ātrus vārtus, kad Filips Hlapīks un Tomāšs Hika realizēja vairākumus – 3:2. Mača izskaņā Hika ieraidīja ripu tukšos sāncenšu vārtos, panākot 4:2, taču pēdējā spēles sekundē Mihals Ržepīks ar metienu tukšos vārtos uzstādīja gala rezultātu.

“Sparta” vārtsargs Jozefs Korenārs atvairīja 17 no 19 metieniem, kamēr “Fehervar AV19” vārtsargs Rasmuss Reijola tika galā ar 27 no 30 metieniem.

Čempionu hokeja līga, 7. septembris:

Vekšes “Lakers” (Zviedrija) – Šēfildas “Steelers (Anglija) | 2:3 PL (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

Hamāras “Storhamar IL” (Norvēģija) – Frīburgas “Gotteron” (Šveice) | 1:0 PM (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Pardubices “Dynamo” (Čehija) – Tamperes “Tappara” (Somija) | 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)

Aušvicas “Unia” (Polija) – Berlīnes “Eisbaren (Vācija) | 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Prāgas “Sparta” (Čehija) – “Fehervar AV19” (Ungārija) |5:2 (0:1, 1:1, 4:0)