Anglijas hokeja līga pēc traģiskā negadījuma veic izmaiņas noteikumos

Anglijas Hokeja federācija (EIHA) ieviesusi izmaiņas noteikumos.

Jau ziņojām, ka sestdien Lielbritānijas Elites hokeja līgas (EIHL) spēlē Notingemas “Panthers” uzbrucējam Ādamam Džonsonam vienā no epizodēm ar slidu tika pārgriezta rīkle. Naktī uz svētdienu hokejists devās aizsaulē.

EIHA nākusi klajā ar ziņojumu, ka sākot ar 2024. gada 1. janvāri visiem Anglijā spēlējošajiem hokejistiem būs obligāti jāvelk kakla aizsargs. Federācija piebildusi, ka stingri iesaka sākt izmantot kakla aizsargus jau tagad.

EIHA veiks pastiprinātu spēlētāju drošības aprīkojuma pārbaudi, tostarp, ķiveres, mutes aizsargu un sejas aizsardzības lietošanu.

“Ir nepieņemami, ka jebkurš spēlētājs zaudē dzīvību, spēlējot sportu. Mūsu pienākums ir ne tikai novērst šāda sirdi plosoša negadījuma atkārtošanos, bet arī laicīgi novērst citus iespējamos incidentus nākotnē.

Mums ir gan juridisks, gan morāls pienākums reaģēt izsvērti un pragmatiski. Pastāv liela iespējamība, ka visaptveroši novērtējumi tiks veikti starptautiskā līmenī, un EIHA ir apņēmusies uzņemties aktīvu un konstruktīvu lomu šajā visaptverošajā procesā,” vēstīts federācijas ziņojumā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: EIHA

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)