“AIK” bez Dzierkala zaudē Čempionu līgas 1/4 fināla spēlē

Šovakar Čempionu hokeja līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas komanda Šellefteo “AIK” mājās piekāpās citai Zviedrijas vienībai Kārlstadas “Farjestad BK” ar rezultātu 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)

Pirmajā periodā Viktors Ejdsels atklāja rezultātu. Piecas minūtes vēlāk “AIK” hokejists Zebs Forsfjāls panāca izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā “Farjestad BK” panāca 3:1 pateicoties otrajiem Ejdsela un Joela Kelmana vārtiem. Trešā perioda vidū Liams Ogrens panāca 4:1. Šellefteo hokejisti mēģināja izlīdzināt mača gaitu, taču atlikušajās desmit minūtēs guva vien divus vārtus, precīziem esot Akselam Sandinam-Pelikam un Līnusam Lidstromam.

Dzierkals šajā spēlē nepiedalījās.

Otrā komandu spēle tiks aizvadīta Kārlstadas komandas laukumā 12. decembrī.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.