SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Ābols: Šobrīd nebija mērķis savākt ļoti spēcīgu sastāvu

Optibet hokeja līgas (OHL) aizvadītās sezonas čempiones ”Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols kanāla TV3 rīta ziņu raidījumā ”900 sekundes” šorīt dalījās ar saviem iespaidiem par Somijas pēc spēka 2. līgu (Mestis), kurā viņa vadītā komanda iepriekšējā mēneša beigās piedzīvoja debiju.

”Ko es gaidīju, to arī sagaidījām. Šī līga viennozīmīgi ir ļoti laba vieta, kur attīstīties šiem pārsvara gados jaunajiem spēlētājiem,” atzina Ābols. ”Zemgale/LLU” viņa vadībā astoņos mačos ir izcīnījusi četras uzvaras un ieguvusi 11 punktus, šobrīd ieņemot devīto vietu Mestis kopvērtējumā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

”Pirmkārt, tas noteikti ir gan ātrums, gan meistarība, gan arī fiziski viņi ir spēcīgāki,” būtiskākās atšķirības starp OHL un Mestis ieskicēja Ābols, kurš norādīja, ka tas uzreiz ir redzams, kad komandai laukumā atrodas 2004. gadā dzimušie spēlētāji, kuriem ir 18 gadi un kuriem pretī nāk 23 un 24 gadus veci spēlētāji.

”Tie visi gados ir jauni spēlētāji. Man liekas, vecākajai Mestis komandai vidējais vecums ir kādi 24 gadi. Mēs esam jaunākie ar 21 gadu,” uzsvēra pieredzējušais speciālists. ”Redzams, ka viņiem ir grūti, bet vēlreiz es teikšu, ka tā ir ļoti laba vieta, kur augt un progresēt.”

”Tā ir mūsu kluba direktora Aivara Zeltiņa ideja, lai dotu iespēju šiem spēlētājiem, no kuriem daļā jau principā bija pagājusi nost no hokeja un meklēja sev citus ceļus dzīvē,” Ābols skaidroja, kāpēc ”Zemgale/LLU” sastāvu veido tik daudzi gados jauni spēlētāji. ”Viņš [Zeltiņš] ir aicinājis viņus atpakaļ. Viņiem ir dota iespēja spēlēt, progresēt un laika gaitā varbūt nokļūt arī kādā augstākā līgā un nonākt līdz Latvijas izlasei.”

”Šobrīd nebija mērķis savākt kaut kādu ļoti spēcīgu sastāvu, maksāt kaut kādas lielas naudas, lai mēs ietu un visus tur uzvarētu,” atklāja Ābols. ”Protams, mēs gribam būt konkurētspējīgi. Neviens negrib zaudēt visu pēc kārtas. Skaidrs, ka tā sezona būs grūta un ka tur katra uzvara nāk ļoti smagi.”

Autors: Rainers Rogs Avots: TV3

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)