Ābols gūst otros vārtus sezonā (VIDEO)

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: SHL

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja līgā (SHL), taču viņa precīzais metiens neglāba komandu no zaudējuma.

Ābola pārstāvētā ”Orebro” izbraukumā ar 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) piekāpās ”Rogle” un cieta trešo neveiksmi pēc kārtas. Latvijas izlases uzbrucējs 53. minūtē guva komandas otros vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3.

Ābolam šis bija otrais vārtu guvums šajā sezonā. Latviešu hokejists šovakar pārtrauca piecu spēļu sauso sēriju. Šosezon desmit mačos ”Orebro” kapteinis Ābols ir nopelnījis tikai divus (2+0) rezultativitātes punktus.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 53,33% iemetienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar desmit spēlēs izcīnītiem 14 punktiem ”Orebro” šobrīd ieņem septīto vietu SHL kopvērtējumā. Nākamais mačs Ābola pārstāvētajai komandai ir paredzēts 18. oktobrī.