Ābols gūst otros vārtus sezonā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja līgā (SHL), taču viņa precīzais metiens neglāba komandu no zaudējuma.

Ābola pārstāvētā ”Orebro” izbraukumā ar 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) piekāpās ”Rogle” un cieta trešo neveiksmi pēc kārtas. Latvijas izlases uzbrucējs 53. minūtē guva komandas otros vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3.

Ābolam šis bija otrais vārtu guvums šajā sezonā. Latviešu hokejists šovakar pārtrauca piecu spēļu sauso sēriju. Šosezon desmit mačos ”Orebro” kapteinis Ābols ir nopelnījis tikai divus (2+0) rezultativitātes punktus.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 53,33% iemetienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar desmit spēlēs izcīnītiem 14 punktiem ”Orebro” šobrīd ieņem septīto vietu SHL kopvērtējumā. Nākamais mačs Ābola pārstāvētajai komandai ir paredzēts 18. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL