Tralmaka klubs nonāk zaudējuma attālumā no sezonas beigām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Providencas “Bruins” otrajā astotdaļfināla mačā mājās ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piedzīvoja zaudējumu Hārtfordas “Wolf Pack” vienībai.

Tralmaks šajā spēlē nepiedalījās.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Antons Blīds atklāja mača rezultātu.

Vēlāk trešdaļā Ādams Klendenings dubultoja viesu pārsvaru, bet 14. minūtē Lūks Toporovskis vienus vārtus atguva.

Trešajā mača nogrieznī “Bruins” neizdevās izlīdzināt rezultātu un tika piedzīvots zaudējums arī otrajā sērijas mačā.

Dilans Garands atvairīja 29 no 30 “Bruins” metieniem, bet Brendons Bussi tika galā ar 26 no 28 “Wolf Pack” raidījumiem.

Šosezon Tralmaks 28 regulārās sezonas spēlēs guva sešus vārtus un atdeva četras piespēles. Vienā Play-off spēlē uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“Wolf Pack” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.