Rubīnam punkts, “Wranglers” izlīdzina rezultātu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Kalgarī “Wranglers” otrajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) mājās apspēlēja Koučelavelijas “Firebirds” vienību.

Rubīns šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs ar piespēli izcēlās trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē, kad Brets Saters pielaboja Rubīna metienu un panāca rezultātu 3:1.

Šajā sezonā Rubīnam 45 regulārās sezonas spēlēs divi vārti un sešas piespēles, bet trīs Play-off mačos aizsargam divas piespēles.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1. Nākamā spēle Rubīna klubam paredzēta 16. maijā, viesos, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.