Rubīnam 1+1, “Wranglers” četrreiz atspēlējas, bet izstājas no Play-off (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Kalgarī “Wranglers” piektajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 5:6 (0:1, 2:1, 3:3, 0:1) viesos piekāpās Koučelavelijas “Firebirds” vienībai.

Rubīns šajā spēlē guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs ar precīzo metienu izcēlās otrās trešdaļas trešajā minūtē, panākot rezultātu 1:1. Hokejists nopelnīja rezultatīvo piespēli trešā perioda 14. minūtē, palīdzot Koulam Švindtam izvirzīt vadībā “Wranglers” ar rezultātu 5:4.

Dastins Volfs tika galā ar 35 no 41 “Firebirds” raidījuma, bet Džoijs Dakords atvairīja 28 no 33 “Wranglers” metieniem.

Šajā sezonā Rubīnam 45 regulārās sezonas spēlēs divi vārti un sešas piespēles, bet sešos Play-off mačos aizsargam vārti un divas piespēles.

“Firebirds” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 3-2.