Rubīna “Wranglers” minimāli uzvar, sērijā būs izšķirošā piektā spēle (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Kalgarī “Wranglers” ceturtajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) viesos uzvarēja Koučelavelijas “Firebirds” vienību.

Rubīns šajā spēlē vienu reizi meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus otrās trešdaļas astotajā minūtē vairākumā guva “Wranglers” uzbrucējs Kouls Švindts.

Dastins Volfs tika galā ar visiem 27 “Firebirds” raidījumiem, bet Džoijs Dakords atvairīja 31 no 32 “Wranglers” metieniem.

Šajā sezonā Rubīnam 45 regulārās sezonas spēlēs divi vārti un sešas piespēles, bet piecās Play-off mačos aizsargam divas piespēles.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2. Izšķirošā, piektā spēle Rubīna klubam paredzēta 20. maijā, viesos, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.