Rubīna klubam zaudējums gandrīz 112 minūtes garā spēlē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Kalgarī “Wranglers” trešajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) viesos trešajā papildlaikā piekāpās Koučelavelijas “Firebirds” vienībai.

Rubīns šajā spēlē piecas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Wranglers” uzbrucējs Adams Klapka vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Džeikobs Peltjē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Gustavs Olofsons vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Makss Makkormiks panāca izlīdzinājumu.

Ne pirmajā, ne otrajā papildlaikā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet trešā papildlaika 12. minūtē “Firebirds” aizsargs Raikers Evanss pielika punktu gandrīz sešiem hokeja periodiem.

Džoijs Dakords atvairīja 60 no 62 “Wranglers” metieniem, bet Dastins Volfs tika galā ar 48 no 51 “Firebirds” raidījuma.

Šajā sezonā Rubīnam 45 regulārās sezonas spēlēs divi vārti un sešas piespēles, bet četrās Play-off mačos aizsargam divas piespēles.

“Firebirds” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Nākamā spēle Rubīna klubam paredzēta 18. maijā, viesos, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.