“Monsters” pēc 0-3 AHL konferences finālā panāk septīto spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) Austrumu konferences fināla sestajā mačā Klīvlendas “Monsters” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Hēršijas “Bears” vienību.

Pirmā perioda 18. minūtē “Monsters” uzbrucējs Ouens Silindžers vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas 11. minūtē Henrijs Ribinskis panāca neizšķirtu.

50 sekundes pirms trešā mača nogriežņa noslēguma Džosefs Snivelijs izvirzīja vadībā “Bears”, taču šo pārsvaru izdevās noturēt vien 17 sekundes – Brendans Gonss vien 33 sekundes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika 18. minūtē Džeiks Kristiansens izrāva uzvaru “Monsters” un septīto spēli sērijā.

Džets Greivzs atvairīja 29 no 31 “Bears” metiena, bet Hanters Šepards tika galā ar 29 no 32 “Monsters” raidījumiem.

“Bears” pēc trešās spēles sērijā bija vadībā ar rezultātu 3-0, taču tagad rezultāts ir neizšķirts 3-3  un otrais finālists izšķirsies septītajā spēlē.

Izšķirošais mačs norisināsies 13. jūnijā Hēršijā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

Finālā sērijas uzvarētājs tiksies ar Koučelavelijas “Firebirds”, kas Rietumu konferences finālā ar rezultāru 4-1 apspēlēja Gustava Dāvja Grigala Milvoki “Admirals”.

Regulārajā sezonā “Bears” 72 spēlēs nopelnīja 111 punktus un ierindojās pirmajā vietā visā līgā, bet “Monsters” ar 88 punktiem 72 cīņās ieņēma pirmo vietu Ziemeļu divīzijā.