Balcera klubs uzvar sausā un izcīna panākumu arī otrajā astotdaļfināla mačā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) izslēgšanas spēļu astotdaļfināla otrajā mačā Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera Sirakjūzas “Crunch” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Ročesteras “Americans” vienību.

Balcers šajā spēlē vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē “Crunch” aizsargs Raiens Džounss atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Geidžs Gonkalvess dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 20. minūtē Gonkalvess pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Americans” vārtos.

Makss Legasī atvairīja visus 18 “Americans” metienus, kamēr Malkloms Subans tika galā ar 29 no 31 “Crunch” raidījuma.

Šosezon Balcers AHL aizvadījis 31 maču, kuros ticis pie septiņiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas spēlēs Balceram divos mačos viena piespēle.

NHL komandu Tampabejas “Lightning” un Floridas “Panthers” rindās uzbrucējs 17 cīņās atzīmējies ar trim vārtiem un divām piespēlēm.

Nākamais mačs starp abām komandām notiks Ročesterā 29. aprīlī plkst. 2:05 pēc Latvijas laika.

“Crunch” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0. Sērija ilgs līdz trim uzvarām.