Balcera klubam sausais zaudējums, sērijā būs nepieciešama piektā spēle (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) izslēgšanas spēļu astotdaļfināla ceturtajā mačā Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera Sirakjūzas “Crunch” komanda viesos ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:0, 0:3) piekāpās Ročesteras “Americans” vienībai.

Balcers šajā spēlē vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Americans” uzbrucējs Jirži Kuličs atklāja mača rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Lorenss Piluts dubutoja Ročesteras kluba pārsvaru.

Vēlāk periodā Meisons Džobsts guva trešos “Americans” vārtus, bet 17. minūtē Taisons Kozaks pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Crunch” vārtos.

Šosezon Balcers AHL aizvadījis 31 maču, kuros ticis pie septiņiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas spēlēs Balceram četros mačos viena piespēle.

NHL komandu Tampabejas “Lightning” un Floridas “Panthers” rindās uzbrucējs 17 cīņās atzīmējies ar trim vārtiem un divām piespēlēm.

Rezultāts sērijā līdz trim uzvarām šobrīd ir neizšķirts 2-2.