Ansons nomet cimdus, pārtrūkst “Penguins” septiņu uzvaru sērija (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Raivja Ansona Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar rezultātu 4:1 (0:1, 1:0, 0:3) viesos piekāpās Hēršijas “Bears” vienībai.

Ansons šajā spēlē vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Latvijas uzbrucējs otrā perioda 18. minūtē izkāvās ar pretinieku aizsargu Dmitriju Osipovu.

Uzbrucējs 31 AHL spēlē izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un piecām piespēlēm, bet Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) vienības Vīlingas “Nailers” rindās Ansons astoņos mačos ticis pie diviem precīziem metieniem un vienas piespēles.

“Penguins” ar 85 punktiem 70 cīņās ierindojas trešajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Bears” ar 109 punktiem 70 spēlēs ieņem pirmo vietu visā līgā.

Pirms šīs cīņas “Penguins” bija uzvarējuši septiņus mačus pēc kārtas.

Nākamo spēli Ansona vienība aizvadīs 20. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Hārtfordas “Wolf Pack” klubu.