AHL komandas galvenais treneris saņem desmit spēļu diskvalifikāciju

Amerikas hokeja līgas (AHL) komandas Čikāgas “Wolves” galvenais treneris Bobs Nardella saņēmis desmit spēļu diskvalifikāciju, vēsta “Yahoo Sports“.

Nardella 10. decembra spēlē pret Teksasas “Stars” (5:8) aizskāra tiesnesi ar homofobiskiem izteicieniem.

Ne līga, nedz pats treneris neatklāj, ko speciālists pateicis. Vēlāk intervijā Nardella noliedza, ka būtu kādu aizskāris tādā veidā.

“Es noliedzu, ka būtu kādu aizskāris homofobiskā veidā. Es neatbalstu homofobiskos izteicienus jebkādā veidā. Esmu emocionāls treneris un aizstāvu savu komandu nepieciešamajos brīžos. Šajā situācijā es zaudēju kontroli pār sevi, par ko man ir kauns. Tas nav, kā trenerim vajadzētu rīkoties. Taču vēlos pateikt, ka tādus izteicienus, par kuriem apkārt runā, es neizmantoju.

Man ir bijis tas gods strādāt profesionālajā hokejā vairāk nekā 30 gadus. Visā tajā laikā es darīju visu iespējamo, lai hokejs būtu droša vieta visiem. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu atgriezties uz soliņa,” savā paziņojumā saka Nardella.

Tiesneši izraidīja speciālistu no mača sakarā ar tiesnešu aizvainošanu. Kamēr viņš devās uz ģērbtuvēm, sāka apsaukāt tiesnešus.

“Wolves” ieņem pēdējo 7. vietu Centrālajā divīzijā ar izcīnītiem 13 punktiem 21 spēlē.

Nardella uz Čikāgas komandas soliņa varēs atgriezties vien 7. janvārī, kad “Wolves” spēkosies ar Taksonas “Roadrunners”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Yahoo Sports

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)