AHL čempioni “Bears” vien papildlaikā izvairās no kauna un iekļūst finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) Austrumu konferences fināla septītajā mačā aizvadītās sezonas čempionvienība Hēršijas “Bears” ar rezultāru 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Klīvlendas “Monsters” komandu.

Pirmā perioda 20. minūtē “Monsters” uzbrucējs Trejs Fikss-Volanskis vairākumā atklāja mača rezultātu, bet vien 39 sekundes vēlāk Logans Dejs panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Pjēriks Dube izmantoja skaitlisko pārsvaru un jau izvirzīja vadībā Hēršijas klubu.

“Monsters” trešajā mača nogrieznī tomēr spēja izlīdzināt rezultātu – Džeimss Malatesta 15. minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Brīnums Klīvlendas kluba izpildījumā tomēr izpalika, jo astotajā papildlaika minūtē 36 gadus vecais aizsargs Gerets Ro izrāva uzvaru “Bears” gan spēlē, gan sērijā.

Hanters Šepards atvairīja 42 no 44 “Monsters” metieniem, bet Džets Greivzs tika galā ar 27 no 30 “Bears” raidījumiem.

“Bears” pēc trešās spēles sērijā bija vadībā ar rezultātu 3-0, taču “Monsters” panāca neizšķirtu rezultātu sērijā.

Finālā sērijas “Bears” tiksies ar Koučelavelijas “Firebirds”, kas Rietumu konferences finālā ar rezultāru 4-1 apspēlēja Gustava Dāvja Grigala Milvoki “Admirals”.

Pagājušogad Hēršijas klubs ar rezultātu 4-3 finālsērijā pārspēja tieši “Firebirds” klubu.

Regulārajā sezonā “Bears” 72 spēlēs nopelnīja 111 punktus un ierindojās pirmajā vietā visā līgā, bet “Monsters” ar 88 punktiem 72 cīņās ieņēma pirmo vietu Ziemeļu divīzijā.

Pirmā spēle cīņā par Kaldera kausu norisināsies 15. jūnijā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika Hēršijā.