TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Zeltiņš par Kontinentālo kausu: Neatradām aizsargu, kurš atbilstu mūsu prasībām

Aivars Zeltiņš, Hokejazinas.com

Aivars Zeltiņš /FOTO: Ruslans Antropovs

Latvijas hokeja kluba “Zemgale/LBTU” direktors Aivars Zeltiņš sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par gaidāmo Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešās kārtas posmu Francijas pilsētā Grenoblē, kurā piedalīsies arī pērnās sezonas Latvijas čempionvienība.

“Zemgale/LBTU” oktobra vidū Jelgavā piedalījās Kontinentālā kausa otrajā posmā, izcīnot uzvaras trīs spēlēs. Posma pirmajā dienā “Zemgale/LBTU” ar 3:1 pārspēja Brašovas “Corona” vienību no Rumānijas, otrajā mačā ar minimālu pārsvaru 2:1 tika uzvarēta  Ljēžas “Bulldogs” no Beļģijas, savukārt noslēdzošajā mačā ar 4:1 tika pārspēta Slovēnijas komanda “Celje”.

“Komanda naktī no trešdienas uz ceturtdienu lido prom. Komanda lido no Rīgas uz Minheni, tālāk uz Ženēvu, un no turienes ar autobusu dodas uz Grenobli. Tiešo reisu nav. Skatījāmies, vai nav izdevīgāk komandas ekipējumu sūtīt ar atsevišķu transportu, jo ekipējumam galapunktā jābūt laicīgi, taču izvēlējāmies visi lidot kopā un ceru, ka ekipējums pa ceļam nenoklīdīs.

Vienmēr izlašu pauzēs ir grūtāk sagatavoties nākamajām spēlēm, jo daļa treneru un spēlētāju ir izlašu rindās, bet citi turpina treniņus klubā. Vakar un arī šodien mums notiek treniņi, bet nākamais treniņš ir ceturtdien Grenoblē. Protams, nav labi, ka šajā pauzē nav bijis spēļu, bet šāda situācija ir arī pretiniekiem, jo izlašu pauze ir visā Eiropā,” teic Zeltiņš.

Kluba direktors norāda, ka komanda uz Grenobli dosies tādā sastāvā, kādā aizvadīja iepriekšējo posmu Jelgavā, bet kluba vadība esot aktīvi meklējusi papildinājumu aizsardzības līnijā.

“Uz Grenobli brauksim optimālajā sastāvā. Mēs ļoti aktīvi skatījāmies, kas notiek spēlētāju tirgū, un ļoti vēlējāmies pastiprināt sastāvu īpaši aizsardzībā, bet diemžēl netradām tāda līmeņa hokejistu, kuru varētu piesaistīt. Piedāvājums tirgū ir plašs, taču neizdevās atrast spēlētāju, kurš atbilstu mūsu augstajām prasībām un standartiem. Būtu labi, ja mēs pastiprinātos pirms Kontinentālā kausa, bet nav izslēgts, ka sezonas laikā varētu būt izmaiņas sastāvā.

Mums ir jāiekļūst finālā, taču pretinieki ir ļoti jaudīgi. Izlašu pauzē redzēju dažus Grenobles kluba spēlētājus, savukārt Kārdifas vienība zināma no pērnās sezonas. Mums ir gados jauna komanda, un mūsu trumpis ir ātra spēle. Protams, ka pretī nāks augsta līmeņa komandas, un būs jāiegulda smags darbs, lai mēs iekļūtu finālā.

Mums ir jādara viss, lai tiktu finālā, bet galvenais “Zemgale/LBTU” mērķis ir pēc gada spēlēt Čempionu līgā,” Hokejaziņām piebilda Zeltiņš.

Trešajā posmā jelgavniekiem E grupā pretī stāsies Lielbritānijas klubs Kardifas “Devils”, “Nomada” no Kazahstānas un mājiniece Grenobles “Les Brleurs De Loups”.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)