SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Voris: Ungāri ļāva izvēlēties vārtsargu treneri

Jānis Voris, hokejazinas.com

Jānis Voris | Foto: Miškolcas "DVTK Jegesmedvek"

Ungārijas hokeja līgas (“Erste Liga”) kluba Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” latviešu vārtsargs Jānis Voris “Hokejazinas.com” atzina, ka klubs ļāvis vārtsargam izvēlēties vārtsargu treneri. Ar viņu kopā nākamsezon strādās Nikolajs Žurkovs.

Aizvadītajā sezonā Voris piedalījās regulārās sezonas 36 spēlēs, palīdzot klubam izcīnīt 23 uzvaras. Vārtsargs atvairīja 93,2 % metienu un ielaida vidēji 2,35 ripas spēlē. Savukārt sešās play-off spēlēs vārtsargs izcīnīja divas uzvaras, atvairot 94,2 % metienu. Miškolcas klubs tālāk par ceturtdaļfinālu netika.

“Man kā vārtsargam šī ir ļoti laba vieta izaugsmei. Komanda ir garantējusi, ka spēlēšu daudz, un tas ir svarīgi. Atzinīgus vārdus varu teikt par treneru korpusu. Aizvadītajā sezonā nospēlēju 40 spēles, un ceru, ka arī nākamajā spēlēšu vismaz tikpat daudz.

Es pats arī vēlējos palikt šeit, jo gribu aizvadīt vēl vienu sezonu labā līmenī, un tad skatīšos, kur turpināt karjeru Eiropā. Bija arī citi varianti, taču tie nebija pietiekami nopietni. Līgumu parakstīju pirms play-off izcīņas. Klubs izteica piedāvājumu, sēdāmies pie galda, izrunājāmies un sapratām, ka abām pusēm būtu izdevīgi palikt kopā vēl vienu gadu. Uzskatu, ka klubs ieguva, laicīgi noslēdzot līgumu. Ar vārtsargiem ir tā – ja “nošauj greizi”, tad visa sezona ir pa galam. To pieredzējām arī Rīgas “Dinamo” laikā, kad vārtsargi slikti spēlēja, bet puišem nolaidās rokas.”

Voris cer, ka jaunā sezona izdosies veiksmīgāka nekā iepriekšējā. Palīgā nāks arī latviešu vārtsargu treneris Nikolajs Žurkovs, kurš pērn strādāja HS “Rīga” sistēmā, bet iepriekš ar Vori kopā bija HK “Rīga”.

“Komanda pērn bija gados jauna, taču tik un tā visiem dega acis. Pirms sezonas mums prognozēja pirmspēdējo vietu līgā, bet sezonas pirmajā mačā atspēlējāmies no 0:3 un uzvarējām. Tā spēle iedeva emocijas, un turpinājumā uzvarējām arī spēcīgus klubus. Nākamgad vēlētos spēlēt Ungārijas kausa finālā, bet izslēgšanas spēlēs tikt tālāk nekā pērn.

Klubs ir parakstījis līgumus ar labiem ārzemju hokejistiem, savukārt otrais numurs vārtos būs vietējais Miškolcas hokeja skolas audzēknis. Vārtsargu treneris būs latvietis Nikolajs Žurkovs, ar kuru kopā bijām HK “Rīga” pēdējā sezonā, un mūsu starpā bija laba sadarbība. Klubs man uzticējās izvēlēties vārtsargu trerneri pirms jaunās sezonas, un ar lielu nepacietību gaidu, kad varēšu sākt gatavoties tai. Uz Ungāriju dodos 26. augustā. Parasti klubā jāierodas augusta sākumā, taču sakarā ar elektrības cenu pieaugumu klubs nevēlas saldēt ledu tik agri, jo augustā ārā ir +35 grādi. Līdz ar to ledus tiks liets mēnesi vēlāk, lai klubiem būtu mazāki tēriņi,” piebilda vārtsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)