TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Tumānovs bez treniņiem vairāk kā mēnesi; līgums ļauj neiespringt

Miks Tumānovs, hokejazinas.com

Miks Tumānovs | Foto: Jiveskiles "JYP"

Latvijas hokejists Miks Tumānovs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par gūto savainojumu, kas liegs piedalīties Latvijas izlases treniņnometnē, kā arī dalījās pārdomās par pirmo aizvadīto sezonu Somijas augstākajā līgā (Liiga).

Latvijas hokeja izlase sākusi gatavošanos pasaules čempionātam, kas norisināsies Čehijā, taču Miks Tumānovs treniņnometnē šogad nevar piedalīties savainojuma dēļ.

“Man ir cirkšņa trauma, un pirms desmit dienām tika veikta operācija. Atlabšanas laiks aizņems aptuveni četras līdz sešas nedēļas, kad es pilnībā varēšu atsākt treniņus. Mēnesi pirms sezonas beigām sajutu sāpes, bet, kad sezona noslēdzās, izlēmu taisīt operāciju, jo šī kaite nekur nepazustu. No operācijas neizbēgtu, tādēļ pieņēmu lēmumu, ka to vislabāk veikt pēc sezonas,” teic aizsargs.

Mikam Tumānovam šī bija pirmā sezona Liiga čemponātā. Aizsargs Jiveskiles “JYP” sastāvā regulārajā sezonā 48 spēlēs atdeva vienu rezultatīvu piespēli, savukārt pēc spēka 2. līgā Keurū “KeuPa” rindās desmit spēlēs hokejistam 3+6.

“Šosezon daudzās spēlēs Jiveskilē nosēdēju uz soliņa kā septītais aizsargs. Kad tiku pie spēlēšanas, laukumā pavadīju apmēram piecas minūtes. Šī man bija jauna pieredze, kas noteikti palīdzēs nākotnē.

Decembra vidū kluba vadība atlaida galveno treneri, bet viņa vietā stājās viens no asistentiem. Manu spēles laiku tas gan neietekmēja, bet kopumā komandas sniegums sāka iet uz leju. Protams, ka vēlējos spēlēt vairāk un pierast pie čempionāta līmeņa, taču vadībai acīmredzot bija cits plāns.”

Aizvadītajā vasarā Miks Tumānovs ar “JYP” parakstīja trīs gadu līgumu. Aizsargs teic, ka nenožēlo šo soli, jo jau laicīgi zināms, kur viņš turpinās nākamo sezonu. Viņš paredz, ka starpsezonā Jiveskile piedzīvos lielas pārmaiņas.

“Klubs vasarā plāno veikt komandas pārbūvi, jo 13. vieta regulārajā sezonā noteikti nebija tas, ko vadība un hokejisti vēlējās. Šī mums bija 100. jubilejas sezona, kurā mērķis bija iekļūt pirmajā sešiniekā, taču piedzīvojām izgāšanos. Komandai būs jauni treneri, spēlētāji, kā arī ģenerālmenedžeris,” Hokejaziņām piebilda aizsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)