SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Sotnieks par Ruānu: Nevēlējos ilgi gaidīt, man vairs nav 20

Kristaps Sotnieks, Hokejazinas.com

Kristaps Sotnieks | FOTO: Mārtiņš Lācis

“Ar aģentu nemeklējām klubu tieši Francijā, taču sanāca tā, ka Ruānas vienība pati man zvanīja un izrādīja interesi”, tā par jauno līgumu ar daudzkārtējiem Francijas čempioniem Ruānas “Dragons” “Hokejazinas.com” saka pieredzējušais aizsargs Kristaps Sotnieks.

36 gadus vecais aizsargs aizvadītajā sezonā Čehijas Ekstralīgas kluba Kladno “Rytiri” rindās 44 spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un atdeva astoņas piespēles, bet četrās play-out cīņās hokejists punktus neguva.

“Jāteic, ka Ruānā nonācu negaidīti. Šķita, ka karjeru varētu turpināt Slovākijā, bet Ruānas klubs pats man piezvanīja. Ar aģentu nemeklējām klubu tieši Francijā, taču sanāca tā, ka Ruānas vienība pati zvanīja un izrādīja interesi. Viss, ko Ruāna piedāvāja, mani apmierināja. Komanda ir laba, aizvadītajā sezonā izcīnīja čempiontitulu, un klubs atrodas netālu no Parīzes. Runāju arī ar Rolandu Vīgneru [uzbrucējs “Dragons” rindās kļuva par divkārtēju Francijas čempionu], un viņš teica, ka šī ir laba vieta, kur spēlēt. Domāju, ka arī ģimenei šeit būs interesanti.

Čehijā piedāvājumu nebija, bet es arī negaidīju no šīs puses līgumu. Nevēlējos ilgi būt bez līguma, nav man vairs 20 gadu, gribēju laicīgi sākt trenēties un gatavoties sezonai. Ar Kladno sarunas veda aģents, bet pats klubs man personīgi neko neteica. Zinu, ka viņi nākamsezon vēlas atjaunināt sastāvu. Ruānas piedāvājums finansiāli bija līdzvērtīgs Kladno saņemtajam. Vēlējos pamainīt vidi, cik tad ilgi es vēl spēlēšu. Čehijai būtu devis priekšroku, bet Eiropā ir arī citas līgas, un tajās līmenis savstarpēji ir diezgan līdzīgs.”

Aizvadītā sezona Kladno klubam nebija veiksmīga. “Rytiri” 52 regulārās sezonas spēlēs izcīnīja 57 punktus un ierindojās pēdējā, 14. pozīcijā Ekstralīgā. Sērijā par vietas nosargāšanu Čehijas Ekstralīgā Kladno klubs ar rezultātu 4-0 uzvarēja Zlīnas “Aukro Berani” vienību.

“Man nav vilšanās par aizvadīto gadu. Rezultāts nebija labs, bet sezonas izskaņā spēlējām solīdi un pārspēlēs saglabājām vietu augstākajā līgā. Klubam bija viens no mazākajiem budžetiem līgā. Uzskatu, ka man un arī Oskaram [Cibuļskim] sezona vērtējama ar plusa zīmi. Oskars bija labā fiziskajā formā un labi aizvadīja arī pasaules čempionātu. Šī man bija pirmā pieredze Eiropā,” Hokejaziņām sacīja aizsargs.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)