SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Salija par kluba maiņu: Sākotnēji raudzījos uz citām līgām

Artūrs Salija, hokejazinas.com

Artūrs Salija | Foto: Odenses "Bulldogs"

Latvijas aizsargs Artūrs Salija pēc kluba maiņas starpsezonā sarunā ar “Hokejazinas.com” atzina, ka sākotnēji plāns bija tikt pie līguma kādā no Eiropas citām līgām, taču, izsverot piedāvājumus, Esbjergas “Energy” klubam dota priekšroka.

Aizvadītajā sezonā Salija pārstāvēja Dānijas augstākās līgas (“Metal Ligaen”) līgas klubu Odenses “Bulldogs”. 42 spēlēs aizsargs guva četrus vārtus un atdeva 19 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+24”, kas bija septītais labākais rezultāts līgā. “Bulldogs” sasniedza ceturtdaļfinālu, kurā piedzīvoja zaudējumu un izstājās no play-off.

“Odenses klubs pēc aizvadītās sezonas laikam mani vairs nevēlējās paturēt sastāvā. Iemeslus nezinu, bet dzirdēju, ka klubam nav spīdoša finansiālā situācija, un acīmredzot arī interese par mani nebija. Mūsu ceļi šķīrās. Piedāvājums no Esbjergas kluba bija pašās beigās, jo man nebija plāns atgriezties Dānijā, es vēlējos karjeru turpināt kādā citā līgā.

Ar Esbjergas klubu mēs diezgan īsā laikā vienojāmies par līguma nosacījumiem. Uzskatu, ka Esbjergas un Odenses klubi ir līdzīgi, bet atšķiras tajos spēlētais hokejs. Odensē klubu trenē angļu speciālists, savukārt Esbjergā – kanādietis. “Energy” vienībā laukumā uz priekšu dodas visa maiņa, savukārt Odensē treneriem bija sakārtotāka spēles sistēma. Šajā līgā aizsardzībai tiek pievērsta maza uzmanība, hokejs ir gana atklāts. Sākumā bija jāpierod pie dāņu spēles stila, jo biju pieradis pie disciplinētāka hokeja, taču esmu jau iepazinis viņu spēles stilu.”

Aizsargs Latvijā piedalās vārtsarga Kristera Gudļevska nometnē, bet jau šonedēļ dosies uz savu jauno darba vietu. Salija atklāj, kurā virzienā sākotnēji meklēju jauno klubu.

“Sezonas laikā bija piedāvājumi no Slovākijas čempionāta, un man bija vēlēšanās vasarā pievienoties šai līgai. Tur ir labs līmenis, un klubos, kuros spēlēju, ar finansiālo situāciju viss bija kārtībā. Tāpat gaidīju piedāvājumus no Vācijas otrās līgas, taču tur laikam līgumi tiek noslēgti jau krietni agrāk. Bija piedāvājumi no Polijas un Ungārijas, taču šos variantus neizskatīju,” Hokejaziņām piebilda hokejists.

“Energy” klubs aizvadītajā sezonā 48 mačos sakrāja 79 punktus un ierindojās ceturtajā vietā deviņu komandu konkurencē, bet izslēgšanas spēlēs cīņā par trešo vietu klubs piekāpās Herlevas “Eagles” ar 0-2.

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)