TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Razgals: Čehijas 2. līga tiek salīdzināta ar Slovākijas Ekstralīgu

Frenks Razgals, hokejazinas.com

Frenks Razgals | Foto: "HK Poprad"

Latvijas hokejists Frenks Razgals sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par jauno līgumu ar Čehijas pēc spēka 2. līgas komandu Ostravas “HC RT Torax Poruba 2011”.

26 gadus vecais Razgals aizvadīto sezonu pavadīja Slovākijas Ekstralīgā. Sezonu latvietis iesāka Trenčīnas “Dukla” rindās, trīs mačos gūstot vienus vārtus. Vēlāk komanda uzbrucēja traumas dēļ līgumu lauza, un novembrī hokejists pievienojās HC “Poprad”, 31 spēlē tiekot pie 13 (6+7) punktiem, bet play-off spēlēs atdeva rezultatīvu piespēli.

Vasarā vairākas nedēļas atpūtos no hokeja, biju arī aizbraucis ceļojumā, bet tagad jau esmu sācis gatavoties jaunajai sezonai. Eju uz trenažieru zāli un trenējos individuāli ar savu treneri. Ar Popradas kluba vadību bija sarunas, viņus apmierināja mana spēle, taču ne komandas rezultāti aizvadītajā sezonā. Akcentu nākamsezon viņi plāno likt uz ziemeļamerikāņu hokejistiem.

Ostravas komanda piedāvājumu izteica jau pasaules čempionāta laikā maijā, taču tobrīd vēlējos sagaidīt piedāvājumu no kādas augstākas un prestižākas līgas. Vasarā daudz piedāvājumu nebija, viņi joprojām izrādīja aktīvu interesi par mani un noslēdzām līgumu. Ilgāk es nevēlējos gaidīt.”

Razgals saka, ka Čehijas 2. līgas turnīrā klubi sastāvā pārsvarā vēlas redzēt čehu jaunos hokejistus, kuri vēlāk sper soli tālāk uz augstāko līgu, līdz ar to salīdzinoši maz tiek piesaistīti leģionāri.

“Porubas klubs ir bagāts, un katru gadu tam ir ambīcijas tikt uz augstāko līgu. Kluba mērķi ir visaugstākie. Cik zinu, klubam ir saistība ar otru Ostravas klubu, kas spēlē Čehijas Ekstralīgā. Līmenis šajā līgā ir labs, un daudzi šo čempionātu salīdzina ar Slovākijas Ekstralīgu. Šajā līgā arī ir iespēja progresēt.

Jau pērn sacīju, ka jauna līguma noslēgšanas brīdi svarīga ir hokejista statistika. Vari būt laukumā viens no redzamākajiem, taču, ja punkti nekrājas, tad ir grūti noturēties esošajā vietā vai atrast jaunu darba vietu. Ja esi ārzemnieks, tad rezultāts ir jāparāda tik un tā,” Hokejaziņām piebilda uzbrucējs.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)