SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Polcs: Bordo piedāvājums bija vilinošāks

Rūdolfs Polcs, Hokejazinas.com

Rūdolfs Polcs | FOTO: Acroni Jesenice

Latviešu hokejists Rūdolfs Polcs, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Alpu hokeja līgā spēlējošo komandu “Acroni Jesenice”, sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par kluba maiņu starpsezonā.

Polcs ar Jesenices klubs aizvadītajā sezonā triumfēja Alpu līgā, finālsērijā ar 4-2 pārspējot “SG Cortina” komandu. Regulārajā sezonā uzbrucējs 36 spēlēs guva 19 vārtus un atdeva 17 rezultatīvas piespēles, savukārt 14 izslēgšanas spēlēs hokejista rēķinā 4+7.

Jūnija vidū  uzbrucējs noslēdza līgumu ar Francijas augstākās līgas (“Ligue Magnus”) klubu Bordo “Boxers”. “Boxers” aizvadītajā sezonā 44 spēlēs nopelnīja 64 punktus un ierindojās sestajā vietā līgā. Ceturtdaļfinālā komanda ar rezultātu 0-4 piekāpās Anžēras “Ducs” vienībai.

“Aģents deva ziņu, lai gaidu zvanu no Bordo kluba. Kluba pārstāvji piezvanīja, pastāstīja par komandu un izteica piedāvājumu, pēc kura es ilgi nedomāju un piekritu. Bija vēl viens piedāvājums šovasar no Francijas augstākās līgas, tomēr Bordo kluba piedāvājums bija vilinošāks.”

Polcs iepriekš sarunā ar “Hokejazinas.com” norādīja, ka neizslēdz iespēju pagarināt līgumu ar Jesenices lubu, taču vispirms jāsaprot, vai komandā paliks esošie treneri. Uzbrucējam solīja mēneša laikā dot ziņu. Tagad Polcs atklāj, ka klubs neizteica nekādu piedāvājumu.

“Gaidīju no kluba piedāvājumu, taču vadība nekādu ziņu nedeva. Cik sapratu, klubam ir grūtības ar sponsoru piesaisti un daudz neskaidrību par nākamo sezonu. Spēlēšana “Ligue Magnus” man būs solis augšup, un tas bija galvenais iemesls, kādēļ piekritu pievienoties Francijas komandai,” sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja Polcs.

Jāpiebilst, ka klubā turpinās otro gadu pēc kārtas spēlēs cits latviešu uzbrucējs Ņikita Jevpalovs, kurš aizvadītajā sezonā ar 43 punktiem bija komandas rezultatīvākais hokejists.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)