SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Nauris Sējējs: Ar Balceru tikšos pirmajā pārbaudes spēlē

Nauris Sējējs, Hokejazinas.com

Nauris Sējējs | Foto: Edijs Pālens, LETA

Latvijas hokejists Nauris Sējējs sarunā ar “Hokejazinas.com” atzina, ka ir pilnībā atlabis no gūtā potītes savainojuma, un jau uzsācis gatavošanos jaunajai sezonai.

Nauris Sējējs aizvadītajā vasarā pievienojās Šveices Nacionālās līgas (NL) kluba Cīrihes “Lions” fārmklubam Kūsnahtas “Lions”, kas spēlē Šveices pēc spēka otrajā līgā. Hokejists regulārajā sezonā piedalījās 38 spēlēs, sakrājot deviņus punktus (1+8), savukārt play-off izcīņā aizsargs aizvadīja 11 spēles.

Pavasarī aizsargs tika iekļauts Latvijas izlases kandidātu sarakstā pirms pasaules čempionāta, taču pārbaudēs spēlē ar Polijas izlasi aizsargs guva savainojumu. Kā vēlāk izrādījās, spēlētājam konstatēts potītes kaula plīsums, un iespēja debitēt pasaules čempionātā gāja secen.

“Tagad jūtos labi, un jau mēnesi aizvadu ledus treniņus. Man bija plīsis potītes kauls, bet līdz vasarai jau sadzija. Šāda trauma man karjerā bija pirmo reizi. Mēs ar brāli Mārupes hallē sākām organizēt treniņus, pieaicinājām mūsu vienaudžus, kuri ikdienā spēlē ārzemēs. Visticamāk, visu jūliju turpināsim slidot šajā kompānijā, bet mēneša pēdējā nedēļā došos uz Šveici.”

Jūnija beigās Kūsnahtas “Lions” paziņoja, ka pagarina līgumu ar hokejistu vēl uz vienu sezonu. Sējējs norāda, ka sarunas notika jau krietni agrāk.

“Par jauno līgumu sarunas sākām vēl pirms gadu mijas. Klubs bija ieinteresēts pagarināt līgumu, un es arī pats nemeklēju citu komandu. Mani šeit viss apmierina. Aizvadījām labu sezonu, regulāro čempionātu noslēdzām trešajā vietā, mani uzaicināja arī uz lielo komandu un ļāva debitēt. Cīrihes treneri mani labi zina, līdz ar to pieļauju, ka man var tikt dota iespēja biežāk pievienoties lielajai komandai. Vienošanos par līguma pagarināšanu panācām pavasarī, un es varēju sākt mierīgi gatavoties jaunajai sezonai.

Treniņnometnē treniņi mums notiks uzreiz pēc lielās komandas nodarbībām, un vasarā Cīrihes klubs uzaicina spēlētājus arī no Kīsnahtas komandas. Kluba sistēmā ir daudz spēlētāju, un notiek liela rotācija,” uzsver aizsargs.

Starpsezonā uz Eiropu pārcēlās cits Latvijas izlases hokejists Rūdolfs Balcers, parakstot līgumu ar Cīrihes “Lions”. Nauris Sējējs uzskata, ka Balceram izdosies sevi apliecināt jaunajā komandā.

“Domāju, ka Rūdolfam veiksies labi, jo viņš ir tehnisks spēlētājs, un viņam komandā būs labi partneri. Viņš ir arī gudrs spēlētājs. Šī viņam būs pirmā pieredze kādā no Eiropas TOP līgām. Patīkami, ka savējais būs kluba sistēmā.

Kūsnahtas komandai pirms sezonas vienmēr pirmā pārbaudes spēle ir pret savu lielo komandu. Nezinu, vai spēlēšu ar vai pret viņu, bet pirmajā pārbaudes spēlēm gan jau mēs tiksimies, “Hokejaziņām” piebilda aizsargs.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)