TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Miļuns par 1/4 finālu: Pret Auziņu pretenziju vismazāk

Jānis Auziņš, Hokejazinas.com

Uzvaras vārtus "Panter" guva desmit sekundes pirms trešās trešdaļas beigām | FOTO: Agris Bricis

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas HK “Prizma” galvenais treneris Ēriks Miļuns sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par ceturtdaļfināla otro spēli starp “Prizma” un Tallinas “Panter” komandām.

Sērijas pirmajā spēlē Tallinā uzvaru ar 3:2 izcīnīja “Prizma” hokejisti, bet vakar Pārdaugavā “Panter” revanšējās ar 6:5, uzvaras vārtus gūstot vien desmit sekundes pirms trešā perioda beigām. Džesijs Makajs atvairīja 32 metienus, savukārt mājinieku rindās Jānis Auziņš tika galā ar 27 pretinieku metieniem.

“Lai gan spēlē kopā tika gūti 11 vārti, par mača labākajiem spēlētājiem varētu atzīt abu komandu vārtsargus. Vismaz nevieni no “Panter” gūtajiem vārtiem nav uz Jāņa Auziņa sirdsapziņas, un pārmetumu viņam nav. Pret Jāni pretenziju vismazāk. Bija vairākas epizodes, kurās viņš “mūs izvilka”. Pēdējie trīs gūtie vārti tika izdarīti ar metienu zem aizsarga. Jāpiebilst, ka arī mūsu aizsargi pozicionāli nepareizi nospēlēja, un mēs kopumā slikti spēlējām savā aizsardzībās zonā.

Viesi guva trīs vārtus vairākumā, kas arī norāda, ka spēles disciplīna mums kliboja. Mēs savus momentus vairākumā neizmantojām, bet tāds ir play-off hokejs. Spēle gāja kā pa kalniem, tā bija nervoza, tāpat kā sērijas pirmais mačs,” sacīja Miļuns.

“Prizma” vadītājs piekrīt domai, ka šajā sērijā var nākties aizvadīt visas piecas spēles.

“Viss ir iespējams, taču diez vai kāda no komandām ir ieinteresēta aizvadīt garu sēriju. Spēku samēri ir ļoti līdzīgi, un otro spēli pēc kārtas uzvarētāja noteikšanu izšķīra vieni gūti vārti. Es teicu puišiem, ka grūti noteikt, kuri no ielaistajiem vārtiem bija izšķirošie – pēdējie zaudētie vai kādi no iepriekšējiem,” piebilda Miļuns.

Sērijas trešā spēle šo trešdien, 6. martā, norisināsies Tallinā.