TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Mickeviču vēlējās Latvijas čempioni, uzbrucējs izvēlējās “Kurbads”

Artūrs Mickevičs, Hokejazinas.com

Artūrs Mickevičs / FOTO: Sebastien Aujard

Latvijas hokejists Artūrs Mickevičs sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par savu lēmumu nākamo sezonu pavadīt Latvijā, pievienojoties “Optibet” hokeja līgas (OHL) klubam “Kurbads”.

Aizvadītajā sezonā Mickevičs pārstāvēja Francijas augstākās līgas (“Ligue Magnus”) klubu Nīcas “Aigles”, 28 spēlēs sakrājot 20 punktus (9+11). Savukārt cīņā par vietas saglabāšanu līgā uzbrucējs trīs spēlēs atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Uzbrucējam aizvadītā sezona bija sarežģīts pārbaudījums, jo hokejists šķīrās no sev tuva cilvēka, kā rezultātā domas par hokeju palika otrajā plānā. Mickevičš atzīst, ka vienu brīdi bija doma aiziet no hokeja, tomēr būšana blakus komandas biedriem ģērbtuvē un laukumā šo vēlmi mazināja.

“Pirmais pusgads bija grūts, taču klubs nāca pretī man un sezonu nospēlēju līdz galam. Uzskatu, ja sēdētu mājās, tad sajuktu prātā. Kad iegāju komandas ģērbtuvē, tad varēju atslēgties no negatīvajām domām. Bija brīdis, kad galvā bija doma beigt spēlēt, taču sapratu, ka dzīve neapstājas.

Sezona klubam bija neveiksmīga un sniegums vājš, bet kopumā situācija organizācijā mani apmierināja. Bija iespēja Nicā palikt arī nākamsezon, taču secināju, ka gads mājās man nāks par labu,” teic uzbrucējs.

Artūrs Mickevičs, Hokejazinas.com
Artūrs Mickevičs / FOTO: Sebastien Aujard

Iepriekšējo reizi Latvijā Mickevičs spēlēja 2020./2021. gada sezonā, kad pārstāvēja HK “Liepāja”. Arī “Kurbads” organizācija hokejistam nav sveša, jo šajā klubā talsinieks vairākas spēles aizvadīja 2015./2016. gada sezonā.

“Vēlos paskatīties, kā man šeit ies. Treniņi notiek četras reizes nedēļā, bet kopā visa komanda esam divas nedēļas. Par attieksmi komandā es nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu – šeit viss treniņprocess notiek profesionālā līmenī. Man nedaudz jāpierod pie jaunajiem apstākļiem, taču ar to es rēķinājos.

Ar “Kurbads” klubu sazinājos pats, jo tā ir vienīgā vieta Latvijā, kurā biju gatavs spēlēt. Šeit jau iepriekš spēlēju, kā arī pazīstu kluba īpašnieku Andi Pikānu, ar kuru saglabājušās labas attiecības. Par mani interesējās arī “Zemgale/LBTU”, kas jautāja viedokli komandas kapteinim Gatim Gricinskim, taču vairāku apsvērumu dēļ es neizskatīju variantu pievienoties jelgavniekiem,” Hokejaziņām atzina Mickevičs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)