TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Mickevičs par atgriešanos Francijā: Citus variantus neizskatīju

Artūrs Mickevičs, Hokejazinas.com

Artūrs Mickevičs | FOTO: HK Kurbads

Latvijas hokejists Artūrs Mickevičs, kurš nākamsezon atgriezīsies Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus), sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par noslēgto līgumu ar Gapas “Rapaces” klubu.

Mickevičs Francijā jau iepriekš ir spēlējis vairākas sezonas, bet “Rapaces” klubā pavadījis divus gadus. Aizvadītajā sezonā uzbrucējs pārstāvēja “Optibet” hokeja līgas (OHL) klubu “Kurbads”.

“Komunikācija ar klubu man bijusi jau kopš laikiem, kad tajā spēlēju. Kad uzzināju, ka “Kurbads” nākamsezon nepiedalīsies “Optibet” hokeja līgā (OHL), vienojāmies par līguma nosacījumiem. “Rapaces” interesi par mani izrādīja pavasarī, taču tobrīd vēl domāju, ka palikšu spēlēt Latvijā. Vēlāk es kluba pārstāvjiem uzrakstīju, ka komanda OHL tomēr nespēlēs un īsā laikā visu atrisinājām.

Līgums man ir noslēgts uz vienu sezonu. Francija man ir labi zināma, jo “Rapaces” klubā pavadīju divus gadus. Lielu daļu no komandas biedriem es jau pazīstu. Man grūti pateikt, kādēļ klubs aizvadītajā sezonā nospēlēja vāji, bet uzskatu, ka nākamsezon mēs cīnīsimies par play-off un varbūt spēsim būt vadošajās vietās.

Citus variantus starpsezonā neizskatīju, jo patlaban nav īstais laiks meklēt jaunus piedzīvojumus. Protams, ka “Kurbads” aiziešana no OHL ir liels mīnuss čempionātam,” piebilda uzbrucējs, kurš aizvadītajā sezonā 32 spēlēs guva 20 vārtus un atdeva 25 rezultatīvas piespēles, bet septiņos play-off mačos sakrāja piecus punktus (1+4).

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)