SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Kauņas “City” treneris: Iekļūšana play-off pacels hokejistu kvalitāti

Kauņas "City" līdzjutēji, Hokejazinas.com

FOTO: Kauņas "City"

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba Kauņas “City” galvenais treneris Sergejs Viters sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par gatavošanos jaunajai sezonai, kā arī uzsvēra, ka komandas galvenais mērķis ir iekļūt turnīra izslēgšanas spēlēs.

Ar pagājušās sezonas finālistu “Mogo/LSPA”– “Zemgale/LBTU” spēli šonedēļ startēs jaunā OHL sezona. Atklāšanas mačs notiks piektdien, 8. septembrī, čempionvienības “Zemgale/LBTU” laukumā. Starp turnīra dalībniekiem būs arī Kauņas komanda, kura čempionātā piedalījās pērn.

“Patīkami, ka trīs Baltijas valstis tagad spēlēs kopā, un katra komanda varēs kaut ko jaunu iegūt no pretinieka. Es savā spēlētāja pieredzē arī izbaudīju šādu čempionātu, taču tas bija ļoti sen. Mēs centīsimies cīnīties ar visiem pretiniekiem katrā spēlē.

Negribu skriet notikumiem pa priekšu, bet mūsu mērķis ir iekļūt izslēgšanas spēlēs. Ja mums izdosies, tas pacels mūsu spēlētāju kvalitāti,” sacīja Viters.

Treneris norādīja, ka klubā ir palikuši vairāki pērnās sezonas vadošie hokejisti, kā arī piesaistīti leģionāri.

“Pērn šajā komandā nestrādāju, un nevaru precīzi pateikt, kādas izmaiņas ir notikušas kluba sistēmā, bet sastāvs ir krasi mainījies. Varu atklāt, ka sastāva komplektāciju sāku no nulles, bet tā vēl nav beigusies. Ceru, ka līdz pirmajai spēlei paspēsim. Vēlos uzsvērt, ka sastāva veidošana norit visas sezonas garumā.

Komandā ir palikuši pērnās sezonas līderi – Lukas Žukauskas, Kostas Gusevas, kā arī vairākie vietējie spēlētāji. Komandā būs vairāki uzkraiņi, kā arī hokejisti no Čehijas, Slovākijas un Somijas. Aizvadījām vienu pārbaudes spēli ar “Prizma/IHS”, taču tajā mēs nebijām optimālajā sastāvā,” Hokejaziņām uzsvēra ukraiņu speciālists.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)