TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Izlase februārī uz ledus nekāps

Latvijas hokeja izlases treniņš, Hokejazinas.com

Vai Frenks Razgals un Nauris Sējējs piedalīsies decembra turnīrā Slovākijā? | FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas hokeja izlase šosezon februāra pauzē nepiedalīsies nevienā turnīrā un neaizvadīs arī pārbaudes spēles, tā sarunā ar Hokejaziņām sacīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Novembrī Latvijas hokejisti Rīgā aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Francijas valstsvienību, bet decembra pauzē izlase dosies uz tradicionālo turnīru Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā – “Kaufland Cup”. Vēl viena Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pauze kalendārā ir paredzēta februārī, taču Latvijas izlases hokejisti šajā laikā kopā nesanāks.

“Februārī ir pauze, taču kopumā vairākām Latvijas izlasēm nav plānotas spēles šajā laikā. Pieaugušo valstsvienība gatavosanos pasaules čempionātam uzsāks aprīlī, savukārt strādājam arī pie viena projekta, kas U-18 un U-20 izlases hokejistus sapulcinātu kopā vasarā. Tiesa gan, vēl ir pāragri runāt par šo ideju,” pauda Pļāvējs.

Decembrī Latvijas izlasei jāspēlē Bratislavā ar Slovākiju un Norvēģiju. Slovākijas Hokeja federācija novembrī pagarināja līgumu ar uzņēmumu “Kaufland” līdz 2028. gadam, kas ir viens no lielākajiem federācijas sponsoriem.

Vienošanās paredz ne tikai finansiālu atbalstu federācijai, bet, visticamāk, arī ikgadēju turnīra rīkošanu decembrī, kas pēdējos gados tiek saukts par “Kaufland Cup”. Pļāvējs norāda, ka pagaidām ir vienošanās par Latvijas izlases dalību šī gada turnīrā, taču abu federāciju pārstāvji decembrī sēdīsies pie galda, lai runātu par iespējamo sadarbību arī nākamgad.

“Mums ar slovākiem bija vienošanās par aizvadīto un šo gadu, bet decembrī dosimies uz Slovākiju un runāsim ar viņiem. Iespējams, nākotnē tiks paplašināts komandu skaits “Kaufland Cup” turnīrā. Iepriekš Norvēģijas Hokeja federācija apturēja lielās izlases dalību visos turnīros, taču situācija pamainījās un norvēģi piedalīsies, taču aktuāls ir jautājums, kā slovāki skatīsies uz šo norvēģu pieredzi. Manuprāt, mēs viens otram esam labi partneri,” par iespējamo sadarbības pagarināšanu ar slovākiem izteicās Pļāvējs.

Latvijas izlase Rīgā kopā sapulcēsies 11. decembrī, aizvadot dažus treniņus, bet 13. decembrī lidos uz Bratislavu.

Latvijas hokejisti turnīrā pirmo spēli aizvadīs 14. decembrī, ceturtdien, pulksten 18.00 ar Slovākijas valstsvienību, bet dienu vēlāk pulksten 18.00 Latvijas izlasei pretī stāsies Norvēģija. Turnīra pēdējā dienā piektdien noslēdzošo maču aizvadīs mājinieki slovāki ar norvēģiem.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)