TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Freibergs par Hradeckrālovi: Viena no labākajām vietām Čehijā

Ralfs Freibergs, hokejazinas.com

Ralfs Freibergs | Foto: Stanislav Souček, Hradeckrāloves “Mountfield”

Latviešu hokejists Ralfs Freibergs sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka janvārī viņa pārstāvētajam klubam Hradeckrāloves “Mountfield” gaidāmas atbildīgas spēles Čehijas Ekstralīgā, un mērķis ir regulārajā sezonā iekļūt pirmajā četriniekā.

Freibergs Čehijā aizvada sesto sezonu, bet šis ir pirmais gads Hradeckrāloves klubā. Aizsargs 34 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Spēles laiks aizsargam ir liels. Pēdējā mačā viesos pret Kladno klubu Freibergs laukumā pavadīja 19 minūtes. Viņš pats norāda, ka vienīgais mīnuss ir zemā rezultativitāte.

“Šeit dod lielāku spēles laiku nekā pērn Litvīnovā, taču sezona mums iet kā pa kalniem. Ir uzvaras, bet tad seko vairāki zaudējumi. Nesen zaudējām četras spēles pēc kārtas. Mēs nespēlējm stabili. Mums bija labs pirmais vārtsargs [Patriks Bartošaks – M.L.], bet ārpus laukuma sataisīja muļķības un vairs nav komandā.

Pilsēta ir viena no labākajām, kurā esmu spēlējis Čehijā, un sadzīves apstākļi ir ļoti labi. Janvārī mums būs daudz spēļu, un es teiktu, ka šis ir svarīgākais mēnesis sezonā. Tagad esam tabulā septītie, bet uzdevums ir tikt pirmajā četriniekā. Čempionāts ir interesants, un katrs var uzvarēt jebkuru pretinieku,” teic aizsargs.

Freibergs atzinīgus vārdus velta līgas divām citām komandām – savam bijušajam klubam Litvīnovas “Verva” un Pardubices “Dynamo”, kas ir līgas līdervienība un arī vieni no favorītiem uz zeltu.

“Litvīnovas klubs ir melnais zirdziņš. Viņiem labi spēlē vārtsargs, uzbrucēji gūst vārtus katrā spēlē, savukārt aizsargi labi spēlē aizsardzībā. Arī treneru korpuss klubā strādā labi, un spēle ir sakārtota. Spēles zīmējums ir tāds pats kā pērn, bet izpildījums ir krietni labāks.

Savukārt Pardubice ir nokomplektējusi Eiropas TOP līmeņa sastāvu. Viņi sevi labi pierādīja aizvadītajā Špenglera kausā. Čehijas čempionātam sastāvs ir ļoti jaudīgs, un visi vadošie čehu spēlētāji spēlē vienā komandā,” piebilda aizsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)