TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Dukurs: Belinconā gūstu praksi; līgums ar Langnavu ir uz vēl vienu gadu

Darels Dukurs, Hokejazinas.com

Darels Dukurs | FOTO: Mārtiņš Lācis

No Lašodefonas, Šveicē.

Latviešu hokejists Darels Dukurs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par savu lomu Belinconas “Rockets” komandā, kā arī atklāja, ka ar Šveices augstākās līgas (NL) vienību Langnavas “Tigers” uzbrucējam ir līgums arī uz nākamo sezonu.

20 gadus vecais uzbrucējs sesto sezonu spēlē Šveicē, pārstāvot Langnavas junioru komandu, taču dažas spēles Dukurs ir aizvadījis arī pieaugošo hokejā. Šosezon hokejists ir nosūtīts uz Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) klubu Belinconas “Rockets”. Pērn klubs bāzējās Šveices itāļu daļā Tičino kantonā, taču šosezon ir mainījis mājvietu un mājas spēles aizvada stundas brauciena attālumā esošajā Belinconā.

Klubs Šveices otrajā līgā atrodas tabulas pēdēja vietā, 20 mačos tiekot pie diviem panākumiem pamatlaikā. Sastāvs ir gados jauns, vidējais vecums nedaudz pāri 22 gadiem. Belinconas komanda ir fārmklubs augstākās līgas klubam “Ambri-Piotta”, no kurienes spēļu prakses nolūkos tiek nosūtīti pārsvarā gados jaunie spēlētāji. Viena no Šveices hokeja sistēmas īpatnībām – hokejists bieži vien var tikt nosūtīts vai izsaukts ne tikai no fārmkluba, bet arī jebkura cita kluba. Dukurs pārstāv Langnavas organizāciju, kurai nav tieša sadarbība ar Belinconu.

Darels Dukurs, Hokejazinas.com
Darels Dukurs | FOTO: Mārtiņš Lācis

“Man ir līgums ar Langnavas klubu, taču pieredzes gūšanas nolūkos esmu nosūtīts uz Belinconu. Šeit es varu tikt pie lielāka spēles laika un attīstīties kā spēlētājs. Augstākajā līgā šosezon es varu pārstāvēt tikai Langnavas komandu, jo man licence ir abās līgās.

Grūti teikt, cik liela iespēja šosezon man parādīties Langnavā. Patlaban komandā vairāki spēlētāji guvuši savainojumus, un uzskatu, ja atrastos tagad pie Langnavas kluba, tad spēlētu. Belinconā esmu, jo man bija izvēles iespējas spēlēt junioru komandā vai arī otrajā līgā pie pieaugušajiem. Izvēlējos otro variantu. Līgums ar Langnavas organizāciju man ir arī uz nākamo sezonu, līdz ar to plānoju arī nākamgad būt “Tigers” sistēmā”, saka Dukurs.

Darels Dukurs, Hokejazinas.com
Darels Dukurs #68 | FOTO: Mārtiņš Lācis

Uzbrucējs Belinconā ticis pie diviem rezultativitātes punktiem, sešām soda minūtēm, savukārt lietderības koeficents ir “-16”. Dukura vieta sastāvā ir stabila, taču spēles laiks un virknējumi mainās. Pēdējā mačā pret Martiņjī klubu uzbrucējs bija ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja nedaudz zem desmit minūtēm, savukārt izbraukumā Lašodefonā Dukurs bija otrās maiņas centrs, pavadot laukumā gandrīz 14 minūtes.

“Gandrīz katru spēli tiek mainīts sastāvs un virknējumi, kā arī mani uzdevumi konkrētajā mačā. Spēlēju gan vairākumā, gan arī mazākumā, bet ir arī situācijas, kad laukumā šajos brīžos nedodos,” Hokejaziņām piebilst hokejists, kurš ir pazīstamā skeletonista Tomasa Dukura dēls.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)