TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Čukste labprāt paliktu “Brynas”, klubs ietur pauzi

Kārlis Čukste, Hokejazinas.com

Kārlis Čukste | FOTO: Mārtiņš Lācis

No Sodertaljes, Zviedrijā.

Latviešu hokejists Kārlis Čukste sarunā ar Hokejaziņām Zviedrijas pilsētā Sodertaljē pastāstīja par sadzīves apstākļiem Allsvenskan līgas klubā, kā arī dalījās pārdomās par savu tuvāko nākotni.

Čukste (26) savā karjerā Zviedrijā aizvada pirmo sezonu, pārstāvot vienu no valsts senākajiem klubiem “Brynas”, kas dibināts 1912. gadā. No 1960. līdz 2023. gadam klubs 63 sezonas pēc kārtas spēlēja augstākajā līgā, bet pērn pavasarī pārspēlēs par palikšanu SHL sērijā ar 1-4 piekāpās Malmes klubam. “Brynas” ir viena no tituliem bagātākā komanda Zviedrijā, tā par valsts čempioni kronēta 13 reizes, par trīs tituliem mazāk nekā Stokholmas “Djurgarden”

“Iejusties komandā man bija viegli, taču to pašu varu arī teikt par Triņecas klubu pērn Čehijā. Arī tur visi bijām draudzīgi, bet dažiem spēlētājiem bija valodas barjera, jo viņi nerunāja angliski. Ja man jāsalīdzina apstākļi šeit un Triņecā, tad varu teikt, ka tur viss bija ļoti profesionāli, tuvu KHL līmenim. Klubā par visu bija padomāts, ekipējums pilnībā nodrošināts, uz Čempionu līgas mačiem līdzi varēja ņemt ģimenes, un apstākļi bija ļoti labi.

Jevles klubs šosezon komplektēja sastāvu ar mērķi uzvarēt 2. līgā. Dzirdēju runas, ka kanādietim Džordijam Benam [“Brynas” viens no vislabāk atalgotajiem spēlētājiem -M.L.] daļu no algas savāca kluba līdzjutēji, bet nevaru apgalvot, ka tā tiešām ir. Starp favorītiem uz uzvaru Allsvenskan var nosaukt mūs, Sodertaljes klubu, “Bjorkloven”, Stokholmas “Djurgarden” arī Solnas “AIK”. Zinot savu pieredzi pērn Čehijā, kad pēdējā brīdī iekļuvām play-off, iespēlējāmies un izcīnījām zeltu, secinu, ka izslēgšanas spēlēs viss kas var notikt,” saka aizsargs.

Kārlis Čukste, Hokejazinas.com
Kārlis Čukste | FOTO: Mārtiņš Lācis

Kārlim līgums ar “Brynas” ir līdz sezonas beigām. Hokejistam tikko piedzima meita, kas viņa ikdienu padara ne tikai priecīgāku, bet arī atbildīgāku. Tas, protams, var arī atstāt ietekmi uz viņa sniegumu laukumā. Aizsargs norāda, ka labprāt paliktu klubā arī nākamsezon, taču patlaban vadība ar spēlētāju sarunas par līguma pagarināšanu nav veikusi.

“Es labprāt paliktu, bet diemžēl varu izdarīt tik, cik ir manos spēkos. Jāskatās, kādas domas ir kluba menedžeriem un treneriem. Komanda un spēles stils man patīk. Ja piedāvās pagarināt līgumu, tad, iespējams, palikšu šeit. Vēlētos spēlēt augstākā līmenī, bet grūti atbildēt uz jautājumu, kur es spēlēšu, ja komanda tomēr netiks augstākajā līgā. Par savu nākotni vēlētos zināt pēc iespējas ātrāk,” piebilda aizsargs.

Kārlis Čukste, Hokejazinas.com
Kārlis Čukste | FOTO: Mārtiņš Lācis

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)