TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Cibuļskis par Herningu: Līgums ir noslēgts pēc sistēmas 1+1

Oskars Cibuļskis, hokejazinas.com

Oskars Cibuļskis | Foto: Herning Blue Fox

Latvijas izlases un Dānijas augstākās hokeja līgas (Metal Ligaen) kluba Herningas “Blue Fox” aizsargs Oskars Cibuļskis sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par iekļūšanu Kontinentālā kausa finālā, kā arī atklāja, ka ar klubu līgums ir noslēgts uz vienu sezonu ar iespēju abām pusēm to pagarināt vēl uz gadu.

“Blue Fox” novembra otrajā pusē piedalījās Kontinentālā kausa trešajā kārtā, savā grupā ieņemot otro vietu un izcīnot ceļazīmi uz finālturnīru. Patlaban vēl nav zināms, kur norisināsies finālposms, taču Cibuļskis saka, ka Herningas klubs nealkst to rīkot savās mājās.

“Uz Kortīnu devāmies ar autobusu, ceļā pavadot 20 stundas. Klubs ir gandarīts, ka tikām tālāk, bet patlaban nav zināms, kur notiks fināls. Mūsu komanda nevēlas to organizēt, jo tas prasa lielus finansiālos līdzekļus. Pērn komanda uzvarēja Dānijas kausa izcīņā un kā uzvarētāja kvalficējās Kontinentālā kausa turnīram.

Ja runājam par sezonu Dānijā, sākums bija grūtāks, jo komandā bija vairāki savainoti spēlētāji, tajā skaitā Andris Džeriņš. Mēs spēlējām bez centra uzbrucējiem, taču, kad visi atgriezās, sniegums uzlabojās. Esam iekļuvuši Dānijas kausa izcīņas pirmajā četriniekā, un tas klubam ir svarīgs turnīrs. Dānijas kausa fināls notiks uzreiz pēc Kontinentālā kausa fināla,” teic aizsargs.

Cibuļskim šī ir pirmā sezona Dānijas čempionātā. Hokejists norāda, ka bija arī interese no Kladno kluba, kurā viņš spēlēja aizvadītajā sezonā, taču čehi līgumu galdā likuši nedaudz par vēlu.

“Prioritāte šajā vasarā bija palikt Čehijā, un Kladno kluba vadība teica, lai es gaidu no viņiem ziņu. Tikmēr saņēmu līguma piedāvājumu no Dānijas, bet līdz noteiktajam laikam Kladno tā arī neko konkrētu man nepiedāvāja. Kad jau parakstīju līgumu ar “Blue Fox”, čehi pamodās, bet bija jau par vēlu.

Līgums ar Herningas klubu ir pēc sistēmas 1+1, bet kā būs pēc sezonas, grūti teikt. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem un arī rezultātiem. Ar kluba vadību bija noruna, ja man nav traumu, tad tā ir mana izvēle palikt vai nē. Ja mēs sevi labi parādīsim, tad uzskatu, ka mums [arī Andrim Džeriņam – M.L.] ir labas iespējas palikt arī nākamo sezonu.

Pirms līguma parakstīšanas tiek vērtēti vairāki apstākļi, un ne vienmēr visu nosaka nauda. Arī šobrīd mans aģents strādā, un ir piedāvājumi no citiem klubiem. Svarīgi, kāda loma ir komandā. Daudzi saka, ka paliekot vecākam, spēlēt kļūst vieglāk, bet es par to nedomāju. Neatkarīgi no komandas, es eju un cīnos,” uzsvēra aizsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)