TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Buncis par lēmumu doties uz “Vasterviks IK”

Filips Buncis, Hokejazinas.com

Filips Buncis | FOTO: HK Nitra

“Komandai bija nepieciešams centra uzbrucējs, kurš spēlē atbildīgi, var palīdzēt iemetienos un nebaidās no spēka spēles laukuma abās pusēs,” tā pēc pievienošanās Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (“Allsvenskan”) klubam “Vasterviks IK” sarunā ar “Hokejazinas.com” saka Latvijas hokejists Filips Buncis.

Buncis aizvadītajā sezonā Slovākijas Ekstralīgas kluba “Nitra” rindās regulārajā sezonā 45 spēlēs izcēlās ar astoņiem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos play – off mačos uzbrucējs guva trīs vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

“Var teikt, ka es gaidīju nokļūšanu Zviedrijā. Pēc pērnās sezonas raudzījos “Allsvenskan” līgas virzienā, jo šeit ir ļoti labs līmenis, un arī man pašam bija interese paskatīties, kā man te veiksies. Pirms jaunās sezonas komanda meklēja spēlētāju konkrētā pozīcijā. Klubu meklēju ar aģenta starpniecību, bet palīdzēja arī bijušais komandas biedrs Makojs Erkamps no “Nitra” kluba, kurš “Vasterviks IK” spēlēja jau pērn. Ar viņu daudz komunicējām jau iepriekš. Sarunu rezultātā esmu Zviedrijā. Bija vēl daži varianti, kur turpināt karjeru, taču pienāca īstais brīdis, kad vajadzēja pieņemt lēmumu. Šis man būs labs izaicinājums,” teic uzbrucējs.

Buncis vasarā treniņus aizvadīja kopā ar OHL klubu “Zemgale/LBTU”. Vienubrīd pavīdēja runas, ka uzbrucējs jauno sezonu varētu iesākt Jelgavā, tomēr par šādu soli hokejists neizšķīrās.

“Bija grūti saprast, kā izvērtīsies šī vasara. Šī ir pirmā reize, kad konkrētu piedāvājumu no kluba nācās gaidīt ilgāk. Aizvadīju treniņus ar jelgavniekiem, un bija domas, ka varbūt sezonu iesākšu OHL. Jelgavas komanda man ar Renāru [Krastenbergu – M.L.] nāca pretī. Trenējos ar komandu no paša sākuma, biju iekļauts visā treniņprocesā, bet, tuvojoties sezonai, uzsvars lika likts uz tiem hokejistiem, kuri ar komandu noslēdza līgumu.

Patīkami, ka nokļuvu Zviedrijā vēl pirms sezonas sākuma un paspēju aizvadīt arī vienu pārbaudes spēli. Klubs zina, ko no manis var sagaidīt laukumā. Komandai bija nepieciešams centra uzbrucējs, kurš spēlē atbildīgi, var palīdzēt iemetienos un nebaidās no spēka spēles laukuma abās pusēs. Būs nedaudz jāpārslēdzas uz Zviedrijā spēlēto hokeju, taču gan jau spēšu pielāgoties. Kolektīvs ir ļoti saliedēts, un apņemšanās ir liela,” Hokejaziņām piebilda uzbrucējs.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)