TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Buncis atklāj līguma nosacījumus ar “Vasterviks IK”

Filips Buncis, hokejazinas.com

Filips Buncis | Foto: Foto: Tove Dolff

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komandas “Vasterviks IK” uzbrucējs Filips Buncis sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par nule kā pagarināto līgumu ar klubu.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Buncis pagarināja līgumu uz vēl vienu sezonu. Šosezon hokejists 32 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt Vastervīkas kluba ar 28 punktiem ieņem 13 vietu 14 komandu konkurencē.

“Par līguma pagarināšanu sākām runāt pērnā gada decembrī. Sākumā kluba pārstāvji vērsās pie manis, jautājot, kā es jūtos un kā man šeit patīk. Pēc tam klubs izteica caur aģentu man piedāvājumu un vienojāmies par līguma pagarināšanu.

Nekādu citu piedāvājumu šobrīd par nākamo sezonu nebija. Pērn vasarā sanāca gaidīt ilgāk, kamēr parakstīju līgumu, bet tagad šāda iespēja parādījās jau sezonas laikā ar esošo klubu. Man patīk Zviedrijā un šeit, ar komandu daudz kas vēl jāpaveic, lai pakāptos turnīra tabulā. Šī ir laba vieta, kur es varēšu pilnveidot savu spēli tālāk,” teic Buncis.

Uzbrucējs atklāj, ka jaunajā līgumā nav iekļauts punkts par iespēju pāriet uz kādu citu komandu.

“Līgums paredz, ka šeit jānospēlē pilna sezona, bez iespējas citiem klubiem mani izpirkt. Protams, jāskatās, kā man veiksies jaunajā sezonā. Es vēlējos palikt vēl vienu sezonu šajā līgā, tādēļ esmu gandarīts, ka līgumu izdevās pagarināt tieši tagad.

Šosezon pievienojos klubam vēlāk nekā es vēlējos, līdz ar to pagāja ilgāks laiks, kamēr pieradu pie šeit spēlētā hokeja. Nākamsezon “Vasterviks IK” būšu jau no sezonas sākuma,” Hokejaziņām piebilda uzbrucējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)