TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Buncis: Allsvenskan līga hokejistu vidū ir atzīta un novērtēta

Filips Buncis, hokejazinas.com

Filips Buncis | Foto: Magnus Andersson, Bildbyran / Imago Images

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komandas “Vasterviks IK” uzbrucējs Filips Buncis sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par sezonas pirmo pusi Zviedrijā un novērtēja līgas kvalitāti.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Buncis pagarināja līgumu uz vēl vienu sezonu. Vastervīkas klubs ar 31 punktu ieņem pēdējo, 14. vietu čempionātā. Aizvadītajā sezonā uzbrucējs spēlēja Slovākijas Ekstralīgā.

“Uzskatu, ka Zviedrijas hokejs man ir parocīgāks nekā Slovākijas, lai gan abas līgas ir grūti salīdzināt, jo katrā hokejs ir citādāks. Slovākijā vadošie spēlētāji ir gados vecāki un pieredzējušāki, tur nav tik liela skriešana laukumā, vairāk tiek spēlēts ar piespēlēm, savukārt Zviedrijā plašāk un ātrāk slido. Vadošie klubi spēlē ātru hokeju, taču kopumā zviedru hokejisti ir apveltīti ar plašu tehnisko arsenālu, kas ir augstāks kā citviet.

Arī klubu budžetu atšķirībām ir nozīmīga loma. Tiem, kuriem vairāk līdzekļu, spēj piesaistīt labāka līmeņa hokejistus, taču mēs esam apliecinājuši, ka varam spēlēt ar visām komandām, un vismaz vienu reizi sezonā esam uzvarējuši katru no TOP klubiem. Mūsu klupšanas akmens ir stabilitāte. Ja tā mums būs, tad varam tabulā pakāpties augstāk. Spēlētāju sastāvs mums ir labs.

Nomināli šī ir Zviedrijas otrā līga, taču hokejs ir zviedru bagātība. Allsvenskan līga ir spēcīgāka par citu valstu dažām vadošajām līgām. Šis čempionāts spēlētāju vidū ir atzīts un novērtēts. Ja tu šeit rādi labu sniegumu, tā ir tava meistarības latiņa,” piebilda uzbrucējs.

Buncis šosezon 39 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, sakrājis 22 soda minūtes, kā arī nopelnījis lietderības koeficentu “-13”.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)