SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bukarts par “Prāta Vētra” koncerta aizkulisēm un maģisko mirkli

Rihards Bukarts un Andris Džeriņš, Hokejazinas.com

Rihards Bukarts un Andris Džeriņš | FOTO: Justīne Zonne, Prāta Vētra

“Mūsu parādīšanās “Prāta Vētra” koncertā Liepājā bija kā ķirsītis uz tortes,” tā sarunā ar “Hokejazinas.com” par Latvijas izlases hokejistu kāpšanu uz skatuves kopā ar pazīstamās mūzikas apvienības puišiem saka izlases uzbrucējs Rihards Bukarts.

22. jūlijā “Prāta Vētra” ar grandiozu šovu Liepājas stadionā “Daugava” noslēdza divu gadu koncerttūri. Koncerta “Gads bez kalendāra” viens no pārsteiguma momentiem bija Latvijas izlases hokejistu parādīšanās uz skatuves dziesmas “Bronza” laikā, tādējādi atgādinot par nesen izcīnīto bronzas godalgu pasaules čempionātā.

Latvijas hokejisti Liepājā, Hokejazinas.com
FOTO: Mikus Kļaviņš, Prāta Vētra

“”Prāta Vētra” uzaicinājums mums bija ļoti patīkams pārsteigums, un prieks, ka mums tika dota šāda iespēja. Manuprāt “Prāta Vētra” Latvijā ir kaut kas ļoti ikonisks un milzīgs. Mums bija piedāvājums dziesmas “Bronza” laikā iziet uz skatuves, un puiši, kuri vēl bija Latvijā un nebija devušies uz saviem klubiem, atdeva šo godu.

Mirklis uz skatuves bija ļoti īss, bet uzskatu, ka mēs visi to izbaudījām. Vēlējos, lai tas būtu nedaudz ilgāks, taču esam priecīgi par mums atvēlēto laiku gandrīz puotras dziesmas garumā. Mūsu parādīšanās viņu koncertā bija kā ķirsītis uz tortes. Daudzi to negaidīja un varēja redzēt, ka cilvēki bija ļoti priecīgi. “Prāta Vētra” koncertā biju arī pērn Mežaparkā, un zināju, kādas būs emocijas Liepājā. Tās paliek uz ilgu laiku un gribas piedzīvot vēl un vēl,” teic Bukarts.

Latvijas hokejisti kopā ar "Prāta Vētra", Hokejazinas.com
FOTO: Justīne Zonne, Prāta Vētra

Hokejists arī atklāj, kā uzzināja par šo uzaicinājumu un kā izdevās visas dienas garumā to paturēt noslēpumā no saviem draugiem. Tāpat spēlētājs atklāj iepriekš nepubliskotu informāciju par “Prāta Vētra” uzstāšanos maijā pie Brīvības pieminekļa, kad tika sumināta Latvijas hokeja izlase.

“Cik zinu, grupas menedžments sazinājās ar Rodrigo Ābola sievu, sakot, ka vēlētos mums iedot biļetes uz koncertu un redzēt klātienē, bet tālāk Rodrigo izlases spēlētājiem uzrakstīja par šo uzaicinājumu. Dienu Liepājā pavadīju kopā ar ģimenes draugiem, un man izlases krekls visu laiku bija līdzi rokās. Mēs bijām paliela kompānija koncertā un zinājām, ka pēc dziesmas “Ēdenes Dārzs” mums ir jākāpj uz skatuves, un ar Miku Indraši devāmies uz otru pusi, jo daļa hokejistu nāca no citurienes. Pēc koncerta draugi vaicāja, vai mēs par šo pārsteigumu esam zinājuši. Savukārt “Prāta Vētra” uzstāšanās pie Brīvības pieminekļa esot bijusi Renāra Kaupera personīga iniciatīva, un par šo faktu uzzināju nesen vienā no pasākumiem.

Liepājā iepriekš biju pērnā gada oktobrī, kad devos uz turieni mazā ceļojumā. Biju arī Karostā. Agrāk sanāca bieži spēlēt Liepājā, taču parasti vairāk par halli un tuvējo apkrātni neredzēju, pāri tiltam nepārbraucu un pilsētas otru daļu nepārzināju. Tagad jau labi orientējos pilsētā,” Hokejaziņām pastāstīja uzbrucējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)